Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests/ Jelgava - Nekompetenti darbinieki

Kauns Jelgavas ārstiem. Vīram atteica vest uz slimnīcu, nepiedāvāja palīdzību un ieteica griezties pie ģimenes ārsta. Simptomi-6 stundas jau sapoš vēders, vemšana nepārtraukta, drudzis, ik pa laikam bezsamaņa. Ar savu mašīnu atbrauca līdz Rīgai, kur viņu aizveda bezsamaņā uz slimnīcu. Akūts apendicīts. Operācija. Paldies Rīgas ārstiem.

Jelgavas ārsti

1 12365 08.03.2018

В Елгаве они вообще охамели

davfreim 08.03.2018

Jāraksta tak konkrētāk, lai var saprast kurš, man vietējā veikalā arī nepatīk 1 pārdevēja, eju uz citām kasēm, bet tāpēc jau nesaku, ka visi tajā iestādē ir slikti.

I Ilona12345 09.03.2018

Davframe tu pat te iebaaz savu degunu. Klau tu dakteriit! Beidz savus aizstaaveet. Nedod dievs tavaa gjimenee buus kaada nelaime.

1 12365 10.03.2018

когда этот бред Европа перестанет спонсировать побегут и врачи на грядки в Англию а потом испытают ту медицину которую сами создали