Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Diagnozes noteikšana

Izsauot ātro palīdzību, jo cilvēks nespēja paelpot, turklāt pastiprināta vemšana, apetītes zudums, svara zaudejums, samaņas zaudējums. Neatliekamās palīdzības dienesta veiktas pārbaudes, t. I. Asinsspiediens, sirds kardiogramma, cukura līmenis asinīs, norāda, ka cilvēkam viss ir kārtībā un stacionārā nav jānogādā. Ja nogadasot uz tad pēc 5 stundam busot jabrauc pakal. Pēc mana jautajuma, ko darit, j tiek atstāts mājās un nevar paelpot, saņēmu atbildi, ka jūsu balss tonis ir paaugstināts un es uzbrūkot n mp. Pēc vairākkārtējām sarunām, tomēr slimnieks tiek nogādāts stacionārā.
Slimnīca tika paturēts, jo konstatēts plaušu karsonis, paaugstināta temperatūra, kurā netika mērīta npd atbraukšanas laikā. Tika atsūknēts no plaušām šķidrums un sniegta nepieciešamā palīdzība.
Vai tiešām npd galvenais ir noformēt nepamatotu izsaukumu, lai iekasētu naudu, vai tomēr palīdzēt cilvēkiem.

29.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 30.06.2020

Labdien!
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informē, ka Jūsu pretenzija ir iereģistrēta un nodota vadībai izvērtēšanai un situācijas risināšanai, vienlaikus pateicamies par Jūsu sniegto informāciju, jo vēlamies neatliekamo medicīnisko palīdzību iedzīvotājiem nodrošināt vislabākajā kvalitātē.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes