www.sudzibas.lv Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Covid - 19 iespējamā fakta ignorēšana

Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Covid - 19 iespējamā fakta ignorēšana

25.04.20 Jūrmalas iedzīvotājs saskārās ar sliktu pašsajūtu, kas liecina par iespējamu saslimšanu ar Covid-19. Kā atbildīgs cilvēks sazinājās ar neatliekamo palīdzību, aprakstīja simptomus un tie devās pie viņa. Atbraucot pie saslimušā izspļāva interesantu tekstu: " tā nav mūsu kompetence, sods 50€ par viltus izsaukumu. " uzreiz prātā nāk doma - sanāk, ja tu iespējams esi saslimis ar aktuālu infekcijas slimību nav jāzvana neatliekamajai palīdzībai, bet jādzer karsta tēja ar citronu. Super, latvieši pārdzīvos šos smagos laikus ar dieva palīdzību.

25.04.2020

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 28.04.2020

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

A arnitaa 25.04.2020

Tagad, ja ir simptomi, ir jāzvana ĢĀ, kurš nozīmēs analīzes, nevis jātrobelē 113. Ja paši neseko līdzi aktuālajai informācijai, tad nu neko

V vitols 25.04.2020

Pašizolējies! Zvani mediķiem tikaj tad ja jūti, ka situācija patiešām nopietna!