Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Attieksme

15.11.2022 19.40 Olaine, lai aizvestu uz slimnīcu 8. Mēnešus vecu bērnu daktere šeršņova paziņoja ka man ir jādod savs autokrēsls, ātrās palīdzības automašīnas ar autokrēsliem nav aprīkotas. Manu bērnu aizveda bez autokrēsla. Saprotu ka mūsu bērnu drošība Latvijas valstī ir pēdējā vietā. Daktere šeršņova runāja ar manu ģimeni krieviski un uzvedās agresīvi izsakot personiskus aizvainojumus. Lūdzu izskaidrojiet šeršņovas kundzei, ka ir ētikas normas un latviešu valoda ir pamatvaloda Latvijā kā arī aprīkojiet ar autokrēsliņiem neatliekamās palīdzības automašīnas.

15.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 16.11.2022

Labdien!
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informē, ka Jūsu pretenzija ir iereģistrēta un nodota vadībai izvērtēšanai un situācijas risināšanai, vienlaikus pateicamies par Jūsu sniegto informāciju, jo vēlamies neatliekamo medicīnisko palīdzību iedzīvotājiem nodrošināt vislabākajā kvalitātē.

D

Komentāri (10)

0 0203 15.11.2022

Tas Jums nav kravas furgons kur vadāt mantas, Jūs ziniet cik maz vietas ir ātrajā palīdzībā? Labāk lai ved aparatūru vai zāles ar kurām glābt dzīvību. Un ja Jūs pat nebijāt gatava iedot savu bērnu krēslu, tas tikai pierāda, ka Jums mantiskas vērtības ir lielākas nekā sava bērna dzīvība un drošība🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ kauns un negods no Jūsu puses

N neznaaju 15.11.2022

Ceru, ka mazulītim viss ir kārtîbā. Pastāstiet, kādēļ Jūs uzskatāt, ka ātrajai palīdzībai ir jābūt bērnu autokrēsliem? Cik veidiem? Vai visām vecuma grupām? Autokrēsls ir vecāka atbildība.

D Detailer 15.11.2022

Latvijas Ceļu satiksmes noteikumi nosaka, ka bērnu automašīnā var pārvadāt tikai vecumam un svaram atbilstošā autokrēsliņā vai ar paliktni, kas uzstādīts atbilstoši ražotāja norādījumiem un pašam bērnam jābūt piesprādzētam ar drošības jostu vai integrētajām autokrēsliņa jostiņā. Šie noteikumi ir saistoši bērniem, kuru augums ir mazāks par 150 cm

Good Intentions 16.11.2022

Nu tad vediet ar savu mašīnu. Te piekrītu neznaaju rakstītam.

D Detailer 16.11.2022

Ne visiem ir auto,un nauda takšiem. Bet visi ir nodokļu maksātāji,un ātrā palīdzība ir tautas kalpi kas barojās no budžeta.

B Bez_vārds 16.11.2022

Tu esi kalps ar savu izdzimumu.

G Gulbenietis 16.11.2022

Kā nīst bērnus, atkal tu klāt

M Mednegaida 18.11.2022

Pirmkārt visi, kas strādā maksā nodokļus! Kas nozīme , ka arī Jūs barojamies no nodokļu maksātāju naudas!
Otrkārt, parādi kur NMP mašīnā būs vietas visiem iespējamiem bērnu kresliņiem? Jūs neizglītota aita esat? Ja dzemdējāt bērnu tad pašai ir vien jānodrošina krēsls- jā neatkarīgi no tā vai Jums ir automašīna vai nav! Jums jau savs brīnumbērns jāpasargā, lai būtu sveiks un vesels! Tādām kā Jums bērnus atņemt!

N NotGood 23.11.2022

Cilvēks pusmūžu mācās medicīnu un glābj cilvēku dzīvības, lai kāds ar dzīvi neapmierināts ēzelis raksta sūdzības pēc tam par to, ka savas neapmierinātības ar dzīvi dēļ, nevarēja būt adekvāti domājošs un uzlika atbildību par savu cilvēkbērnu citam cilvēkam uz pleciem! Publisks FUJ darba autoram!

N NotGood 23.11.2022

Cilvēks pusmūžu mācās medicīnu un glābj cilvēku dzīvības, lai kāds ar dzīvi neapmierināts vīrietis raksta sūdzības pēc tam par to, ka savas neapmierinātības ar dzīvi dēļ, nevarēja būt adekvāti domājošs un uzlika atbildību par savu cilvēkbērnu citam cilvēkam uz pleciem! Publisks FUJ darba autoram!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes