Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Ātrā palīdzība

Вызвала человеку скорую, упал и ударился головой об бардюр. Шла кровь, человек не мог сам встать, вызвала скорую.
Приехали через 15 минут.
Наорали на меня. Сказали, что человек просто пьяница, хотя человек не пил, выглядел опрятно.
Фельшер подошёл к мужчине и 2 см от его лица начал орать "где ты живёшь? Что ты тут делаешь? Зачем так пить? ".
Я не плачу налоги, чтобы так убого относились к пострадавшим. Это не нормально. Просто предвзято относится к людям и сразу думать, что они просто пьяны и грозить вызвать полицию - непрофиссианально!
Даже если и 80% вызовов из-за пьяниц и бомжей на улице, это не даёт вам право относиться ко всем как к очередному бомжу. К людям нужно относиться уважительно, даже если они вам неприятны!

06.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 09.05.2022

Labdien!
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ir saņēmis Jūsu sūdzību. Tā kā vēlamies iedzīvotājiem sniegt palīdzību vislabākajā kvalitātē, cenšamies izvērtēt, katru gadījumu individuāli.
Lai varētu identificēt konkrēto gadījumu, ir nepieciešama precīzāka informācija, tādēļ, lūdzam sniegt precizējošus datus par izsaukuma datumu un izsaukuma adresi. Informāciju lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected].

Ar cieņu
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes