Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Ātra palīdzība

Pirmdiena, vakars 21: 13. Bērns 1g.10m. . Temperatūra 39,9. Nurofens Nepalīdz. Gaidot ātro palīdzību Ziepniekkalnā 1st. Zvanot atpakaļ teica ka nav nevienas brīvas mašīnas. Neviena ekipāža pat nepieņēma zvans. Pie tam ka blakus pagalma piebrauca mašīna. Aizbraucam paši Bkus. Teica ka viņiem ir tādas prioritātes. Gaidām ārstus. Pelnam dokumentus.

24.01.2022

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 27.01.2022

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

J juriss1 24.01.2022

"Neviena ekipāža pat nepieņēma zvans . Pie tam ka blakus pagalma piebrauca mašīna . Aizbraucam paši BKUS . Teica ka viņiem ir tādas prioritātes . Gaidām ārstus . Pelnam dokumentus ."

Man jautājums , es vienīgais neko nesapratu? Ja pirmo daļu kaut kā, kaut nedaudz sapratu ,tad sākot no šī (ko pārkopēju) neko vispār.. Ja līdzīgā formā runājāt zvanot varbūt jūs nesaprata?

"Pie tam ka blakus pagalma piebrauca mašīna" - kāda mašīna piebrauca un kāds sakars ar jūsu situāciju tam ka blakus pagalmā kautkāda mašīna piebrauca?

"Neviena ekipāža pat nepieņēma zvans". - kā to saprast , jūs zināt visu ekipāžu tel nr un zvanījāt privāti katrai ekipāžai ?

"Aizbraucam paši BKUS " - kur paši aizbraucāt? Kas ir BKUS?

"Teica ka viņiem ir tādas prioritātes . Gaidām ārstus . Pelnam dokumentus ." Kas teica?, kam kādas prioritātes? Kur gaidāt ārstus ja kautkur jau aizbraucāt? "Pelnam dokumentus" - par šo vārdu salikumu pat nevaru uzdot jautājumu lai precižētu jo nav ne mazākās nojausmas par ko ir runa :D

Andris Sa 24.01.2022

Kas ir BKUS vajag zināt. Bērnu klīniskā universitātes slimnīca.

J juriss1 24.01.2022

Kapēc man vajag zināt kas ir BKUS ?

J juriss1 24.01.2022

Iedomājies ja es uzrakstu sūdzību un teksta vidū ir "SAB TSDC" Sapratīsi kas tas ir? Tas ir Satversmes aizsardzības biroja Totalitārisma seku dokumentācijas centrs. Un tad tev rakstīšu komentu kas ir SAB TSDC vajadzētu zināt. Stāsts par to ja cilvēkam nav bijis sakars ar konkrēto vietu viņam noteikti nav jāzin saīsinātais nosaukums un rakstot sūdzību ir jārēķinās ka to lasīs dažādi cilvēki.

J juriss1 24.01.2022

Zini kas ir BVU ? Zini kas ir DPU? kas ir KSS? LMA? LVFKI? PVAS? RCAII? SAB TSDC? kas ir " VARAM" ? Ir skaidrs ka noteikti nezini nevienu , jo visdrīzāk tev nav bijusi nekad darīšana ar nevienu no tiem, bet tie visi ir reāli iestāžu un struktūrvienību nosaukumu oficiāli saisinājumi . Ja tu nezini šos kapēc man būtu jāzin BKUS?

T tainsīgatiesa 25.01.2022

autora slima suņa murgi..

G Gulbenietis 26.01.2022

Sīkiem var būt vairākas dienas 40 temperatūra, kura nosista tiek ar zālēm. Es saprotu, ka jaunajai māmiņai nav saprašanas, bet babuļai jau nu gan vajadzēja zināt..