Kuldīgas ātrā palīdzība - tadi ir kuldīgas mediķi

Šodien biju nepatikami pārsteigta.Manam draugam kaklā bija iesprūdis svešķermenis un bija apgrūtināta elpošana un es vinam teicu kad ar tadām lietām nejoko un ir jāmeklē palīdzība, tātad mēs devāmies uz kuldīgas ātro palīdzibu, lai atbrīvotos no šī svešķermeņa.Aizbraucot uz slimnīcu biju jau šokā par to ka ir tik nenormāli liela rinda ar cilvēkiem.Izrādas ka šie cilvēki gaida rindā lai vini varētu doties uz nodaļu, bet par tās ierādīšanu ir atbildīgas medicīnas māsas.par to jau vien biju šokā.Mēs māsiņai teicām kad cilvēkam ir slikti ar elpošanu vina mums ļoti nelaipni atcirta "vai tad nevar aiziet pie ģimenes ārsta", bet ja cilvēks strādā no rīta līdz vakaram kā tad lai vins tiek?beigās vina mums pateica lai pagaidam ārstu kad atnāks.Gaidam un gaidam, bet ārsts kā nenāk tā nenāk.Pašas māsiņas savā starpā ķiķinās un smejās, bet ja kāds kko paprasa tad tādā stingrā tonī atcērt.tā nu mēs nogaidījāmies ārstu 1 stundu bet vins neatnāca.mēs vienkārši aizgājm prom.Vot tā ir KULDĪGAS SLIMNĪCAS ĀTRĀ PALĪDZĪBA.Bēt tā jau saka cik maksāsi tik arī darīsi.vienkārsi es vēljoprojam nesaprotu kapēc vinas ir atbildīgas par cilvēkiem kuri dodas uz nodaļu.tur vienkārši ir bardaks.

K

S sanija 25.11.2009

Man bija tāda pat situācija vasarā, kad stundu nogaidīju dežūrējošo ārstu, kurš tā arī neatnāca...Laikam ar to turpmāk būs jārēķinās, ka slimot ir kaitīgi veselībai, jo neviens tev nepievērsīs uzmanību un vari mirt nost, es arī runāju konkrēti par Kuldigas slimnīcu.

E Eseseseseseseses 25.11.2009

kaads sveskjermenis vinjam bija iespruudis kaklaa?

C cilveks no laukiem 25.11.2009

KO tad jūs gribējāt? Šo slimnīcu taču vada tautas partijas biedrs, bijušais veselības ministrs. Lai dzīvo Šķēle un tautas slepkavu partija! Urā!

D diana 26.11.2009

Tā jau nenotiek NMP vien- manam dēlam gandrīz atpuva kāja tā noārstēja dr. Aigare- zem ādas laida nesterilu ūdeņraža pārskābi !!! Kad uzraxtīju uz Madekki, pēc ilgas izmeklēšanas ārste nebija vainīga, bet gan es, jo slikti redzot un dzirdot! Bet pēc tam dr. Smilga mani lamāja 1h un 20``, jo pati tur strādāju, pēc visa šī stresa man piemetās jostas roze ar smagu intoxikāciju! Slimības lapu man Smilga ģim. ārstam neļāva dot, nedēļu gāju ar 40` t` uz darbu, kad gandrīz pati dēļ viņas atstieepu pēdas tad gan ielika nodaļā, kaut teica, ka mūsu ārsti atteiksies no manas ārstēšanas, jo es, redzot sūdzoties Madekki!!!

H Hugo Djego 26.11.2009

Jautājums, uz kuru ātro med.palīdzību lai dodas tādos gadijumos?Rīgā ar slikti-naudu vien prasa...
Man liekas, ka dzive paredzēta tikai biezajiem, kam ir savi personīgie ārsti.No pārejiem izdzīvo stiprākais.

V vivija 27.11.2009

Keit! Nevajag jaukt Ātro palīdzību ar Uzņemšanas nodaļu! Un med.māsas nesūta uz nodaļām, bet ārsti.

S sanija 27.11.2009

Vivija, jebkuru cilvēku, arī atvestu ar ātro palīdzību vispirms apskata uzņemšanas nodaļā, kur jāsagaida ārsts...ja viņš vispār atnāk slimnieku apskatit...:(((

V vivija 27.11.2009

Sanij, es jau zinu, kas ir ātra palīdzība un uzņemšanas nodaļa... es no raksta saprotu, ka problemas bija slimnīcā, nevis kā uzrakstā minēts Kuldīgas ātrā palīdzība.

K kristine 03.02.2010

kad mana meita bija tikai 2 nedeelu veca, vinai 2vas dienas neizgaaja veeders. aarsts teca lai aptiekaa nopeerku mikrolax . ar viiru izbraukaajaam visas kuldiigas aptikas un nevinaa nevareeja so mikrolax iegaadaaties. taa kaa mums shis ir pirmais beerninjsh un bijaam diezgan satraukushies, izleemaam braukt uz aatriem. kad iegaaju un izstaastiju par situaaciju, maasinjas bija ljoti nelaipnas. teca ka meloju ka nevar so medikamentu nopirkt un veelvairaak-vai tad tieshaam es neprotot maajas apstaakljos uztaisiit beernam klizmu??????!!!

L lienekaulina 10.02.2010

Jaraksta medmasinas vards komentaros, lai cilevki zina kura ta ir, lai ari vinai atcirstu atpakla tada veida ka vina, tas ir vinas pienakusm palidzt slimajiem un but laipnai, un ja vina atcert nelaipni jagaz pa muti, bezkaunigas aitas, nepatik lai tina s ara no slilmnicas, tas ir arpac, ta jau tani bridi cilveks ir bezspecigs un atnaca pec palidzibas, un ja vel kaut kada varna pretigi atcert tad vispar tani mirkli pat negribas dzivot, uz liek tev vainu pez maz vai kapec salauzi kaju .
Kas tas ir, tam ir japieliek punkts. Arzemes tads gadijums sen beiktos tiesa un masina pazaudetu savu medika licenzi .Jakaro ar tadam, savadak parak parlieicnatas par savu darba vietu .

I IZKAPTS 26.02.2011

Stundu gaidīja un aizgāja prom... Un pareizi darīja! Tātad nebija nekādas neatliekamas saslimšanas!

Un tūkstošiem ir tādi nācēji, sēdētāji un gaidītāji un atkal pareizi, jo nav jau kur steigties, ja nekas briesmīgs nav noticis! Paskatīsies uz fizioloģiju, iedos papīru un laimīgs staigā tālāk!

Turpiniet sēdēt mani brīnumu draugi!

K Kaulainā 26.02.2011

Kāpēc ātros, ja vispirms ir jāsauc mācītājs.