Ātrās Palīdzības Operatori - Nekompetence

KAUNS..!Vienkārši esmu šokēta par tiem, kas pieņem zvanus kad zvana uz 031. jau tas ka nevareja sazvanit2. 112 savienoja ar ātro palīdzību, man jautā kas noticis, cik gadu ..adresi ..nummurues visu nosaucu, bet tā prasa atkal nummurues saku, lai brauc ātri jo vīrietim slikti, ka cilvēks mirst.Viņa pasaka:Nekliedz, pasaki nummurupff..mazgaa ausis.gribeetu zinat, kas sedeja otra puse pie klausules..Jo kā var tāds neaptēsts cilvēks (sieviete) strādāt tur, ja ir kurla.6šas reizes jautāja nummuru un beigas nolika man klausuli, tad zvanīa mana mamma. un šī pateica, lai nomierinas un nosauc telefona nummuruHallo. nosaucām adresi...nummuuru visu bet nē.vienkārši KAUNS.

U

L Leons 06.12.2010

Bet vajadzētu atcerēties, kur kādā valstī mēs dzīvojam:
1) valsts darbos strādā arī kurli un neaptēsti cilvēki, taču viņiem ir k-kāds blats,
2) ātrā palīdzība ir tikai nosaukums,
3) šajā valstī viss orientēts uz cilvēku skaita strauju samazināšanu,
4) ja neesi kāda politiķa vai oligarha radinieks, tad cīnies pats kā māki, tikai neaizmirsti viņiem samaksāt nodokļus !

D Dīdī 08.12.2010

Pikrītu par tiem stūlbajiem jautājumiem, ir bijusi pieredze kad uz ielas svešam cilvēkam palika slikti, es piezvanīju ātrajiem bet viņi man jauta kā sauc to cilvēku cik viņam gadu un vai ir vēl bijušas problēmas ar sirdi. Es jau sarunas sākumā pateicu ka tas ir noticis uz ielas un ka cilvēks ir bezsamaņā, bet viņa tik laiž pēc savas sistēmas.
Cilvēcīgais faktors ir Nulle:(

V Vikija 11.12.2010

Lauras kundze!
Nu par tiem numuriem es īsti nesapratu - mājas numuru vai mobilā tālruņa numuru? Ja tas mobilā tālruņa numurs ir jānosauc, ja nevar atrast adresi vai pacientu (ja uz ielas), lai varētu Jums pazvanīt un konkretizēt vietu. No mobilā tālruņa pa 03 nevar sazvanīt, tikai 113 vai 112, bet no mājas fiksētā tālruņa 03.
Un ja jautāja 6 reizes numuru vai tad grūti bija atbildēt kaut vienu reizi?
Bet ja tas ir mājas numurs, tā ir pašsaprotama lieta, ka jānosauc.

L Laura 13.12.2010

Saucu jau v inai to nummuru vairakas reizes..lenam un mierigi. bet vina tik atkartoja:Atkartojie velreiz..atkartojie velreiz.
Nu vienkarsi nav ko teikt.
Un zvaniju no majas nr uz 03 bija aiznemts visu laiku.

J j-b-b 14.01.2011

kamer jus saucat to savu nummuru un adresai brigade jau ir cela ta ka nav ko paniku celt!!! lenam un normali piesakat izsaukumu izpildat visus noradijumus un ticiet man riga atrie ieradisies lidz 15.min nu protams ka tuvaka brigade bus atrak ta ka nav ko zeloties! aizejat un pasezat tur kad diennnakti ienak 1570 zvanu un katrs baluj, nesaprot neko un psiho un vel viltus izsaukimi un jokojas kaut kadi ideoti un apsaukajas nu nu pastradajat un ticiet man par tiem 300ls menesi es tocna atteicos stradat!

S sieva 18.01.2011

nav ko vainot aatraas paliidziibas dispecherus, vinji dara darbu! vnk iespeejam tajaa situaacija Juus bijaat apjukuma staavolkii..un domaajaat ka viss tik aatri notiek! palasiet kaa notiek darbs NMPdienestaa