Ātrā palīdzība - Ātrās palīdzības darbinieku rīcība - Palīdzības nesniegšana

Kaimiņu dzīvoklī sieviete nokrita no palodzes atmuguriski, pārsita galvu, spēcīga asiņošana, gulēja bezpalīdzīgā stāvoklī un sauca pēc palīdzības. Piezvanot š. G. 27. Jūnijā uz 113 plkst. 17-13 man neapmierinātā balsī piedāvāja gaidīt 2x stundas, vai pašiem vest uz traumpunktu. Mēģināju skaidrot ka mēs neesam mediķi un nezinām kā rīkoties šajā gadījumā, vai vispār cilvēku paši varam kustināt. Atkal atbilde, vediet paši vai gaidat 2x stundas. Kas mums karš ir sācies? ! Un kā būtu globālu nelaimju gadījumā? ! Protams, ar aukstā ūdenī samērcētu dvieli aizvedām paši... Nožēlojama, vīzdegunīga, neiejūtīga un citādi pretīga attieksmu... Un vēl draud ar streikiem par mazajām algām!

Papildināts 9wave 27.06.2022

Slīcēja glābšana paša slīcēja ziņā... Fiu! Kauns...

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 01.07.2022

Labdien!
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (turpmāk NMPD) ir saņēmis Jūsu sūdzību. Tā kā NMPD ir svarīgi pakalpojumu nodrošināt vislabākajā kvalitātē, katrs neapmierinātības gadījums tiek rūpīgi izvērtēts. Noklausoties Jūsu aprakstīto sarunu, NMPD atbildīgie darbinieki secināja, ka Jums tika jautāts, vai ir iespēja pašiem nogādāt uz slimnīcu, jo ir ļoti daudz izsaukumu un brigāde būs ļoti ilgi jāgaida.

Papildināts 9wave 01.07.2022

Nogādājam jau arī. Labi ka Liepājā taksometri nav jāgaida 2x stundas! Aizvedām ar neziņu un bailēm, mēs jau nezinājām vai vispār drīkstēja kustināt. Neviens jau to pat necentās pamācīt un palīdzēt telefoniski. Un ja nu vedot kas būtu noticis?! Tad gudrinieki atkal visu noveltu uz mums. Neiejūtīgi, neprofesionāli, pat nemēģināja iedziļināties problēmā... Nožēlojama kabineta klerka nožēlojama formāla atrakstīšanās...

K Klēr 27.06.2022

Šajā lielajā karstumā vilnī daudz cilvēki vai nu gūst smagas traumas plusā vēl tam ka nesen bija svētki Līgo un Jāņi. Un jā lielajos plus 30 un vel augstāk daudz cilvēki ģibst ,paliek slikti ( sabiedriskajā transportā) un tamlīdzīgi. Iespējams ka ātrie bija noslogoti. Bet nu žēl ka tā.

B Bez vārda vārds 27.06.2022

Jāsāk jau nu pierast pie laika. Kautkā kad ir lielie aukstumi tad tādu problēmu nav. Ko darīt valstīm,kam tāds laiks ir ikdiena nevis tikai sezonāli? Jāsāk pierast. latvāņiem grūti pierast gan pie demokrātijas, gan pie beidzot pozitīviem laikā apstākļiem. Toties sūdzēties gars gan nerimstas.

I ilrgjefiho 28.06.2022

Ko jūs tur fantazējat? NMPD vadītāja tak visu skaidri pateica, dēļ degvielas cenām viņi brauks mazāk uz izbraukumiem + trūkst darbinieku + jūsu atbalstītie kangari ir noveduši mūsu Dzimteni līdz kraham, nodevuši, izpārdevuši, izzaguši