LV RU

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (pirmās palīdzības pasniedzēju kursi) - Krāpšana

Gribētu padalīties savā „mācību” pieredzē ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, turpmāk (nmpd) , pirmās palīdzības (pp) eksāmenu norises kārtību, komisiju (tās darbu) , samaksu par „apmācībām” utt.
Iziet kursus, lai kļūtu par pp pasniedzēju iespējams tikai nmpd. Tā ir vienīgā vieta latvijā! Maksa ir aptuveni 500 eur, eksāmens maksā 155 eur.
Eksāmenu nolikt nav iespējams! Jautājums: kāpēc? Atbilde lai paliek atbildīgo institūciju ziņā... , cilvēki ar medicīnisko izglītību eksāmenu liek vismaz 3-4 un vairāk reizes.
Rodas jautājums - vai tiešām p. Stradiņa universitātes apmācību un izglītības līmenis ir zemāks par nmpd pp kursiem?
Pēc mk noteikumiem eksāmenā jābūt audio ierakstam, kurš visus gadus netika veikts. Kad izcēlās skandāls pēc kārtējā ‘’nesekmīgi’’ nokārtotā eksāmena – atklājās, ka klaji tika pārkāpta eksaminācijas kārtība, netika veikts audioieraksts, nekur netika protokolēta eksāmena gaita, līdz ar to nav iespējams pierādīt pretendenta sekmīgu vai nesekmīgu eksāmena kārtošanas mēģinājumu, proti - viss vērtēšanas process tika balstīts, tikai uz atsevišķu komisijas locekļu subjektīviem uzskatiem, pēc šo faktu nākšanas gaismā komisijas vadītājs atstāja ieņemamo amatu. Šogad izveidoja jaunu pp nodaļu ar jaunu vadītāju, taču nekas nav mainījies.
Eksāmens sastāv no 4 daļām! Šogad no 17 pretendentiem pirmo daļu – testu nolika tikai 2. Jautājums: kā tas ir iespējams? Atbilde - pp kursos māca vienu tēmu, bet testā uzdod pavisam ko citu un nesaistītu ar pp.
Rodas jautājumi - vai tādi kursi ir vispār bija nepieciešami, uz kāda pamata tika iekasēta „apmācību” nauda, par eksāmenos absolūti nevajadzīgas informācijas konspektēšanu?
Par praktisko daļu – ja pretendents tiek uz praktisko daļu, tad tiek uzdoti dažādi jautājumi par tēmām, kuras nav saistītas ar eksāmena biļetēm un pp vadlīnijām. Citiem vārdiem sakot, tiek meklēts iegansts, lai šajā eksāmena etapā „izgāztu” pretendentu.
Vēlos brīdināt topošos pp pasniedzēju pretendentus, pēc iepazīšanās ar augstāk minēto rakstu nopietni apsvērt vai vispār ir vērts doties ‘’mācīties’’ un pieļaut to, ka no jums tiek izkrāpta nauda. Kā arī vēlos vērst atbildīgo institūciju uzmanību un lūgt pievērst pastiprinātu uzmanību nmpd notiekošajā.

Komentāri (1)

In inta007 16.05.2019

nu ja nenoliki eksamenu-tapec tagad dziedi?mazak pa naktim kopojies-vairak mācies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes