Navil.lv - Krāpnieki

Krāpnieki.
Esiet uzmanīgi! Pasūtījām preci, solīja atvest 20. Aprīlī, neatveda. Visu laiku tikai solījumi - būs, būs, paši nezinam kad. Jau pagāja mēnesis no solīta datuma. Nav nedz preces, nedz avansa, kuru samaksājām par preci. Naudu neatdod, sola, ka pārskaitīs šodien un nauda joprojām jau kuru nedēļu netiek pārskaitīta. Nedz preces, nedz naudas. Ir uzrakstīts iesniegums Policijā.

J

M masivkoks 13.06.2019

Esmu jau vairākus gadus ww.navil.lv klients un ir tikai pozitīva pieredze strādājot ar šo uzņēmumu! Menedžeri ir atsaucīgi vienmēr sniedz nepieciešamo informāciju, ļoti pozitīvi ,pieklājīgi.Mājas lapa izkārtota ļoti saprotoši- Ērti atrast visu nepieciešamo informāciju. Esam pasūtījuši gan logus, gan darbamašīnas savam uzņēmumam, vienmēr viss tika piegādāts kā bij norunāts pirms pasūtījuma veikšanas.Varu tikai pateikties navil,lv komandai un arī turpmāk turpināsim sadarboties ar NAVIL.LV!

S Stass88 02.07.2019

Nebrinos ka Jus esat ilgstošais klients, noteikti durvis mainat katru mēnesi, tādēl ka lūzt

S swietkaa 30.08.2019

Mums nebija ne kādu grūtību ar piegādi. Palīdzēja izvēlēties nepieciešamo. Viss apmierina. Cena un kvalitate.

L Leonids777 12.04.2020

Navil.lv Максимально не адекватные ребята, сроки доставки и монтажа окон не соответствуют договорным, все обещания пустые, не советую связываться с данной компанией.

T Themis 18.09.2020

Krānu kantoris. Cenas lapā norādītas bez PVN - ja gribi pērc skaidrā bez jebkādas garantijas.

I Ilja Petrovs 24.09.2020
Liels paldies

Заказывал в этой фирме пластиковые окна, металические входные и межкомнатные двери для дома. Остался очень доволен обслуживанием, компетентностью персонала, кратчайшими сроками доставки. Всем советую, с этими ребятами приятно иметь дело.

I Ilja Petrovs 24.09.2020

Заказывал в этой фирме пластиковые окна, металические входные и межкомнатные двери для дома. Остался очень доволен обслуживанием, компетентностью персонала, качеством предлагаемого товара и кратчайшими сроками доставки. Всем советую, с этими ребятами приятно иметь дело.

а Алина Ком. 25.09.2020

Ну, не знааааю, кому там не угодили, клиенты тоже бывают неадекватными (сама работаю с людьми и знаю, что это такое). Мы в этой фирме заказывали и окна, и двери, всё отлично, со сроками проблем не было, ничего плохого о них сказать не могу.

O Olga Tkacova 22.10.2020

Долго искала качественную и недорогую фирму по изготовлению пластиковых окон и только фирма navil соответствовала всем моим требованиям.Хочется сказать спасибо всему персоналу,особенно молодому специалисту,который вовремя приехал и снял все замеры правильно.

I Ing@ 23.10.2020

Tikai labākās atsauksmes! Paldies par profesionālu pieeju un labu kvalitāti!

Ivo 23.10.2020

Ņemot vērā faktu, ka visi pozitīvo atsauksmju autori ir šeit piereģistrējušies tikai tāpēc, lai šādu atsauksmi atstātu - uzskatu, ka visticamākais sūdzības autoram ir taisnība.

V Valerijs Aleksejevs 24.10.2020

Esmu vairākas reizes sadarbojies ar viñiem un nebij problēmu. Apmierināja gan prece, gan termiñi, gan komunikācija. Iesaku

Steroidman 26.10.2020

Pārāk daudz uzslavu ticamības moments pazūd😂😂😂

S Sveta1 17.12.2021

Мы заказывали и оплатили дверь в этой фирме 26.11.21, они обещали привезти через неделю, по истечению 2 недель нам сказали, что двери не будет и обещали вернуть деньги, но деньги обратно мы ждём уже неделю и ничего не поступило, вот что значит полная предоплата, так нельзя работать

I Ineta 02.04.2024

www.navil.lv

Paldies, logi dikti skaisti un ērti. Puiši malači, centīgi un ātri :)
Noteikti arī par nākamajiem logiem rakstīšu Jums, un ieteiksim www.navil.lv arī citiem.
Lai ražīgs pavasara cēliens

K Kkozinda 02.04.2024

Bija prieks strādāt ar šo uzņēmumu un vēlos teikt lielu paldies speciālistiem par profesionalitāti darbā. Ienācu ar pasūtījumu: vajadzēja nomainīt stiklojumu visam trīsistabu dzīvoklim. Pirms tam es apskatīju vairākus uzņēmumus, bet beigās izvēlējos šo. Man patika atbildīgā attieksme. Mērījumus veica cilvēki, kas vēlāk bija iesaistīti uzstādīšanā. Tas ļauj uzreiz ņemt vērā visas nianses mērīšanas stadijā!