Navil.lv - Krāpnieki

Krāpnieki.
Esiet uzmanīgi! Pasūtījām preci, solīja atvest 20. Aprīlī, neatveda. Visu laiku tikai solījumi - būs, būs, paši nezinam kad. Jau pagāja mēnesis no solīta datuma. Nav nedz preces, nedz avansa, kuru samaksājām par preci. Naudu neatdod, sola, ka pārskaitīs šodien un nauda joprojām jau kuru nedēļu netiek pārskaitīta. Nedz preces, nedz naudas. Ir uzrakstīts iesniegums Policijā.

Ju

Tu Turkey901 23.05.2019

Uzņēmumam ir lieli nodokļu parādi un ilgstošas finansiālas grūtības, ko var redzēt vietnē Lursoft.
Tātad, maz ticams, ka Jums kaut kas atleks arī uzņēmuma slēgšanas gadījumā.
Pirms veicat pasūtījumu, pārliecinieties, ka uzņēmums nav uz bankrota sliekšņa, 21. gadsimtā tas ir ļoti viegli izdarāms internetā!

Ma masivkoks 13.06.2019

Esmu jau vairākus gadus ww.navil.lv klients un ir tikai pozitīva pieredze strādājot ar šo uzņēmumu! Menedžeri ir atsaucīgi vienmēr sniedz nepieciešamo informāciju, ļoti pozitīvi ,pieklājīgi.Mājas lapa izkārtota ļoti saprotoši- Ērti atrast visu nepieciešamo informāciju. Esam pasūtījuši gan logus, gan darbamašīnas savam uzņēmumam, vienmēr viss tika piegādāts kā bij norunāts pirms pasūtījuma veikšanas.Varu tikai pateikties navil,lv komandai un arī turpmāk turpināsim sadarboties ar NAVIL.LV!

St Staņislavs Davidovičs 02.07.2019

Nebrinos ka Jus esat ilgstošais klients, noteikti durvis mainat katru mēnesi, tādēl ka lūzt

Sw swietkaa 30.08.2019

Mums nebija ne kādu grūtību ar piegādi. Palīdzēja izvēlēties nepieciešamo. Viss apmierina. Cena un kvalitate.