www.sudzibas.lv Nāves Jūras SPA centrs skropstu pieaudzēšana

Nāves Jūras SPA centrs - skropstu pieaudzēšana

Biju uz skropstu pieaudzēšanu pie šīs personas, kura sauc sevi par „profesionāli, ar 6 gadu stāžu”. Šitās šausmas, ko ieraudzīju, kad viņa bija beigusi ņemties ap manām 2 stundu !!! samocītajām acīm !!! puspielīmētas skropstas , piedevām materiāls-kur sludinājumā rakstīts,ka ūdeļu skropstas, izrādījās lēts sintētiskais pakaļdarinājums!!! Katra otrā skropsta neturējās pie manējām klāt. Līmes gabali un kaut kādi balti pleķi bija viscaur uz tām. Nepietiek ar to ka darbs bija ārpus visiem rāmjiem, kad izgāju no salona, secināju,ka man ir pazudis mobilais telefons !!!
Mīļās meitenes, neuzķerieties uz šīs viltvārdes-šarlatānes, kura sauc sevi par profesionāli, un kura melo vienā laidā, jo kvalitāte skropstām, ir zem katras kritikas !!!
Un, prasa viņa par savu drausmīgo darbu 12 ls !!!
Pieņem lāčplēša ielā 35, "Nāves Jūras SPA centrs" , tumšie matiem, bakurētainu, solārijā pārceptu, briesmīgu sejas ādu,ķērcošu un iedomīgu balsi,un galvenais,ka ŠAUSMĪGI NELAIPNU UN NEPROFESIONĀLU ATTIEKSMI !!!
Telefons briesmonei ir 26373543 (sludinājums ss.lv).

P

L lilly 03.02.2013

Varbūt Jums tas būs jaunums, bet ūdeļu skropstu nemaz nav un nekad nebija :) Visi materiāli ir sintētiski, un saucās savadāk tikai tāpēc ka nedaudz atšķirās vizuāli. Tie saucamie ūdeļu skropstas dod apjomu, bet saucamie zīda ir plāni.
To varu Jums pateikt ka meistare, vienīgi ka ne ar 6 gadu pieredzi :)

U unicorn 04.02.2013

Dažas sievietes ir tupas kā aitas, grābj visos atlaižu portālos ko vien var un tad tikai drukā sūdzības

E Egita 07.02.2013

Ļoti labi atceros šo meiteni, kas pie manis atnāca tieši - 01.02.2013! Jau pirms procedūras kliente izrādīja savu neapmierinātību ar to, ka es viņu nevaru pieņemt uzreiz, kaut gan bija ieradusies 30 minūtes pirms pieraksta! Pirms procedūras es pajautāju, kādu tieši efektu meitene vēlas iegūt, pieaudzējot skropstas, un viņas atbilde bija - ļoti dabīgas, taču no maka ( vai tik tas arī nav pazudis? ) :) izvilka izprintētu fotogrāfiju, kur bija ļoti nedabiska izskata skropstas, uz ko es atbildēju, ka šīs noteikti nav dabīga izskata skropstas! Skropstu pieaudzēšana nemaz netika veikta, jo nespējām vienoties par to, kā vajadzētu būt, un kliente pat uz redzēšanos nepateikusi iztesās ārā no kabineta!
Paldies par uzmanību! :)

J juljafka 08.02.2013

Tagad ir dabīgas ūdeļu skropstas, tikai cena viņiem bus 18-25 ls apmeram.
Ir arī parastas ūdeļu skropstas- viņi sintētiski, cena līdz 15 ls.

L lilly 09.02.2013

juljafka - nebrīnīšos, ka Jūs esat kārtēja "dabīgo" ūdeļu skropstu upure :) labakājās skolās nekad nemacīs ka tādas ir, jo tas izdomāts tikai un vienīgi klientu piesaistei. Ir divu veidu skropstas: zīda un mikromolekulāras, kuras ir ļoti līdzīgas dabīgam, plānas un vieglas. Parasti ar tiem meistares negrib strādāt jo aizņem daudz laika, un klientes negrib maksāt lielu naudu, visi meklē kur lētāk, un dabūj pēc tam to, par ko samaksājuši :) Pat 15 ls, par 2, 5 stundu darbu, ar kvalitatīvu materiālu ir maz.

J juljafka 10.02.2013

lilly - Var būt veikalā kurā jūs pērkat materiālus, tādi vienkārši nav.
Mūsēja firma sadarbojas ar dažādām valstīm, un piegādāja mums dabigas ūdeļu skropstas.
Rīgā es arī redzēju internet-veikalu kurā var iegūt tāda pata skropstas.
Pierādījums ir tas fakts, ka ja tos aizdedzināt, tie smaržo kā matu.
Bet parasta sintētika, tā nedeg.
Tehnoloģijas iet uz priekšu, un ja tas Latvijā nebija, un daudzi ļoti mudžinājās un klienti domāja ka parastas ūdeļu skropstas ir dabigas, tad tikai tagad viņi tieši parādījās.
Un ne visas skolas stāsta viss par materiāliem ( kur nopirkt, un tā tālāk) biežāk tie piedāvā savējo produkciju( ar nelielu izvēli)
Vienkārši Es domāju, ko maz kurš zina par īstam ūdeļu skropstam, vienkārši ir viņu jāredz, un katrs meistars uzreiz sapratīs, taisnība tas vai ne.