Nāves Jūras SPA centrs - kosmetologs

Zdravstvujte!
Kupila kupon v Nāves Jūras SPA centrs za 9.90Ls na mehani4eskuju 4istku lica. Molodaja devuwka-kosmetolog nadavila vsjo lico tak, 4to krasnie pjatna zazhivali ewjo okolo 3 mesjacev (eto bilo letom,a kak izvestno letom kozha bistrej ozdoravlivaetsja), ugri voobwe ne tronula-dazhe na nosu. V obwem ne opravdala zapla4ennie dengi.

donna b 23.10.2012

а что же она тогда давила, если не угри? и если так долго заживало, значит просто не положила никаких стягивающих, заживляющих кремов. Вообще механическая чистка лица уже позавчерашний день...

K kri_sta 26.01.2013

Es varu pateikt par šo salonu tikai to pašu sliktāko!!!

Man bija atlaižu kupons - matu krāsošanai, ieveidošanai, kaut kāda maska vēl bija kuponā.
Meistare mani pieņēma 15.30 izgāju no salona pēc 18.00, ziemā (-5C) mani palaida ar slikti izžāvētiek matiem. Kad matus krāsoja, beidzās krāsa, pusi matus nokrāsoja citā krāsā- vienkārši nekad nekas tāds nebija piedzīvots un vēl meisare nepaspēja ar mani tikt galā, kad jau pieņēma citu klienti!
Tas bija nevis patīkams pasākums, bet vislielākais murgs, kāds vien var būt. Varu piebilst, ka neesmu no tiem cilvēkiem, kas sūdzas visās malās un par visu, bet par šo variantu nevar klusēt, tas ir vienkārši kaut kāds ĀRPRāC!!!

P Putnens 08.07.2013

Labdien,

Man arī ir slikta pieredze šajā salonā.
Nopirku kuponu uz vaksāciju - meistare - jauna meitene - strādā ļoti neprofesionāli un darba kvalitāte ļoti slikta. Varu teikt - ir veikta nevis vaksācija - bet izplūkāti pleķi uz kājām.

Iespējams, ka pie citas meistares viss ir labi, bet pie šās meitenes nenovēlu nevienam nonāk!!!
Esiet uzmanīgas.