Nav neviena cilvēka ar ko parunāt... - par slidām un slēpēm...

Es jau sen esmu meklējis cilvēkus ar kuriem vienkārši parunāt, vai arī vienkārši tāpat.
Bat nekad, nekad, man nav nācies sastapt kādu, ar kuru vaētu parunāt par slidām un slēpēm.
Nu kur man iet, kur griezties, kādā virzienā- pret vai pa pulksteni, lai beidzot satiktu sev piemērotu sarunu biedru tādam visnotaļ sakarīgam tematam?
Bija man viens- izgājušā nedēļā. Sākums bija daudzsološs, bet kā vēlāk izrādījās, viņš tikai par slēpēm varēja ko parunāt. Par slidām i dzirdēt negribēja. Tā mēs pašķīrāmies, kā jūrā divi kuģi. Es kopš tā laika to slēpotāju neesmu redzējs.

F

S SkubijsDū 30.10.2009

Moš Buru sportu piesaisti. Viņi tur ņemas ar visādu sporta inventāru. Bet nebūs viegli par diviem pretmetiem atrast sarunu biedru. Es te arī kādu nesen meklēju, ar kuru varētu gan par rīsiem, gan par makaroniem...

H Hugo Djego 30.10.2009

Jā, nu varbūt vajag izmēgināt citu tematu, piemeram, par meteoru.Ļoti interesanta tēma.Un tad, ja cilvēks tiešām ir ieinteresēts, tad var runāt par nokļūšanu līdz tam, izmantojot slepes.Tikai mazliet japaciešas, būs ledus ar.Katrā ziņā esi ieradies pareizajā forumā, kur atrast īstus draugus un domu biedrus.Te drīkst arī izteikt kādu sapi, kas neattiecas uz slepēm un slidām.

P pufa 30.10.2009

Ja gribi par to parunāt raksti man uz tvnet paskastīti. :)

S somersets 04.02.2010

ideāli vecīt.