Nav izglītības. - Tas ir neprāts.

Biju uz privātpraksi Ķegumā, kas saucas Daces Ločmeles privātprakse.
Laikam pati īpašniece nemaz nezin vai negrib zināt, ka viņas uzņēmumā strādā cilvēks bez izglītības un pucē zobus klientiem."ZOBU HIGIĒNISTE" Elīna strādā bez sertifikāta, diploma, jo nekur kabinetā pie sienas šīs apliecības netiku ievērojis.
Tā, ka pirms apmeklējat zobārstus, zobu higiēnistus, pārliecinieties vai jūs pieņem speciālists vai vienkārši cilvēks, kam liekas, ka viņš ir speciālists.

U

. ...kl 31.12.2008

Nu maz kas... varbūt nagla nolūza un tāpēc nekarājās pie sienas. Vajadzēja pajautāt. TU nezini, kas par lietu, bet apd... cilvēku!!! Varbūt pats uz viņas vietu tēmē????

Mamma 31.12.2008

vai ta pats nemaki zobus pucet, ka pie gigienista jaiet.

L Lepi 31.12.2008

Dzintaram laikam nav zobu vai tā saucamā šuflāde ielikta. Higiēna ir pretīga procedūra bet vajadzīga. Laikam vēl mācās par higiēnistu.

U Uldis 01.01.2009

Netēmēju uz viņas vietu, jo man nav sakara un izglītības, lai strādātu medicīnā, bet esmu uzzinājis, ka šai personai tiešām nav izglītības, turklāt, ja minētā persona vēl tikai mācās, viņai jāveic šī procedūra pieredzējuša, diplomēta ārsta uzraudzībā.

V Vivija 05.01.2009

Es esmu sertificēts medicīnas darbinieks un man slimnīcā procedūru telpā nekarājas pie sienas... Ko tagad esmu sliktāka?

L LLLL 05.01.2009

Uldim.
Nu tad ko sēdies pie viņas krēslā???? UN kas tad tev tādus datus iedeva, ka šai personai nav izglītības????

U Uldis 05.01.2009

Cik apjautāju paziņas mediķus, viņi teica, ka sertifikātam esot jābūt.Pat, ja tas nav pie sienas, ja klients vēlas, ārstam šis sertifikāts ir jāuzrāda.Sertifikātam un visiem pārējiem papīriem jābūt pieejamā vietā.
Sēdos krēslā tāpēc, ka pirms pusgada biju zobus tīrīt šajā pašā kabinetā un mani pieņēma cita higiēniste.Tagad, kad pierakstījos es nepajautāju vai būs tā pati, kas pagāšreiz.

Mamma 05.01.2009

tu tads niknais esi vienmer vai tikai kad nepaedis.

L LLLL 05.01.2009

Tev tā Elīna zobus slikti nopucēja, ka tagad te tā sūdzies? Jeb gribēji viņai kanti piesist, bet viņa tevi atšuva? :D:D:D:D:D:D

U Uldis 05.01.2009

Jā, tieši viņas darba kvalitāte lika man aizdomāties par atbilstību izglītībai...
Kā lai es nebūtu nikns!Es taču maksāju naudu.

. ...kl 06.01.2009

Uzmanību, uzmanību!!! Visi zobu higiēnisti!!!
Nevienu Uldi sev uz pieņemšanu nepierakstiet...ka neuzraksta pēc tam sūdzību!!!

U Uldis 06.01.2009

Manuprāt, man ir tiesības zināt vai konkrētajam cilvēkam ir vai nav atbilstoša izglītība, lai varētu darboties cilvēku zobos, ne?
Varbūt te dažam asprātim būtu vēlme izbaudīt kādu ķirurga pakalpojumu, bez diploma un sertifikāta, ko?

V vic 06.01.2009

Pilniibaa piekriitu Uldim!!!

P patriotc 06.01.2009

a vinja vismaz ceku iedeva?

U Uldis 06.01.2009

Kamēr nepaprasīju, nedeva protams.Kad palūdzu, ka vēlos čeku, tad iedeva.
Dīvains kantoris.Pirms pusgada tur strādāja cita higiēniste, kurai pie sienas bija sertifikāts, strādāja perfekti, attieksme vienkārši super.Nesaprotu, kur viņa tagad palikusi?Mani pierakstīja pat nepabrīdinot, ka būs cita, pie tam kautkāda "samoučka".Pat, ja šī persona var apliecināt, ka iegūst izglītību zobu higiēnista specialitātē, viņai nav tiesību ņemt pilnu samaksu.Pie Ineses maksāju 30 ls, pie šītās tāpat.:(((

H Hrjusha 07.01.2009

Uldis čīksts, kā veca bāba. veeeeeee... Nāc, paraudi man uz pleca!!!

K kasija 23.01.2009

Tad tā arī nesapratu- Tu viņai prasīji uzrādīt sertifikātu, vai neprasīji?? Varbūt viņa tur īrē telpas tikai reizi nedēļā. Nākamreiz paprasi un tad cel neslavu :)

U Uldis 01.02.2009

Protams, kad viņa man bija "notīrījusi" zobus paskatījos, ka tādas lietas kā sertifikāta viņai nav.Kad prasīju, dāma tikai pasmaidīja.Izrādās, ka arī viņas māte uzdodas par protēzisti, bet patiesībā viņai nav diploma.
Arī tad, ja īrē telpas ir kabinetā jābūt sertifikāta kopijai.Un pat, ja reizi nedēļā, vai reizi mēnesī.

F fanotaja 06.02.2009

nu tad ta:saksim ar to ka no drosiem avotiem sen zinams, kA DR.Locmele ir tikai zobu tehnike, kurai var piederet prakse, bet kura pati pacientiem pa mutem nevar bakstities.Kas attiecas uz barbiju Elinu-vina ir DR.Locmeles meita, kurai vel zobu higienista sertifikata nav.Ta ka, ULDI, Tu esi malacis un nav jegas cepties ar so Keguma prakses galmu, jo laba plurkskesana un mutes aizbasana ir liels Locmelu klana talants.Iesaku apmeklet kadu citu tuvuma esosu zobarstniecibas uznemumu...un Riga nav nemaz tik talu...

. ...kl 06.02.2009

Nu ta beidzot tikām skaidrībā kas kam ir. Ceru, ka Uldim zobi neizkritīs :D