Nauris Lazdiņš - Slikts īrnieks

Nekad neizīrējat savu dzīvokli Naurim Lazdiņam. Vienmēr kavēja rēķinu apmaksu. Smēķēja dzīvoklī un izsmēķēs meta pa logu. Kaimiņi regulāri sūdzējās par skaļu mūziku un trokšņošanu. Miskasti nenesa ārā uz konteineriem, bet atstāja kāpņutelpas balkonā. Pēc izbraukšanas(līgums priekšlaicīgi tika lauzts dēļ viņa pārkāpumiem), dzīvokli atstāja tik netīru un nekoptu, ka bija nepieciešamas divas dienas, lai visu iztīrītu, izmazgātu un savestu kārtībā. Atteicās izvest no dzīvokļa savas vecas mēbeles(bomžiem zem tilta mēbeles ir labākas par tiem, ko viņš atveda), ko pats bija atvedis. Nav nomaksājis pēdējā mēneša īres maksu un komunālus maksājumus(viņa samaksātais depozīts nevar nosegt viņa parādus). Esat gatavi, ka ar jums sazināsies valsts probācijas dienests un aicinās uz pārrunām, ja izīrēsiet dzīvokli Naurim Lazdiņam.

P

M Mixx 12.01.2023

Tādi daudzi īrnieki, pat jauna sieviete kas dzīvo mājas tik vien ka bērnu aizvest uz skolu un atvest nevar nomazgāt logus , iztīrīt putekļus uzstājās, aizskarus , lampas un notīrīt virtuves iekārtu

P psv1989 12.01.2023

Aizmirsu pielikt linku uz tieši to Nauri,par kuru stāstīju.

MacBeton 12.01.2023

Neapnīk atkārtoties?

S Samanta D. 12.01.2023

nja bedigi

A aivis64 16.01.2023

Man arī bija slikta pieredze ar šo īrnieku. Nožēloju, ka bija slinkums ielikt informāciju par viņu internetā, tad varbūt sanāktu izglābt citus cilvēkus no sadarbības ar Nauri. Dzīvoklis pēc viņa bija netīrs un nekopts, sabojāja mēbeles un elektrisko tējkannu. Aiz skapja atradu izmantotas šļirces. Aiz dīvāna mētājas dvielis ar spermas traipiem. No sākuma likās, ka Nauris ir audzināts laipns cilvēks, bet pēc tam kļuva skaidrs, ka viņš ir rupjš, neaudzināts, bezkaunīgs melis.