www.sudzibas.lv Nauris Laudāns Darbinieku bezatbildība attiecībā uz savu darbu kvalitāti un būvgružu utilizāciju

Nauris Laudāns - Darbinieku bezatbildība attiecībā uz savu darbu kvalitāti un būvgružu utilizāciju

Nauri Laudānu nolīgu savas lauku mājas jumta nomaiņai. Kaut arī jumta darbu izpildē viņa darbinieki pieļāva daudz kļūdas, sabojājot jumta segumu, viņš pats tās iespēju robežās salaboja un visumā atbildīgi izturējās pret darbu pabeigšanu saskaņā ar līgumu. Taču pēc tam, kad objektu galu galā pieņēmu un samaksāju gala rēķinu, atklājās nepatīkamas lietas attiecībā uz to, kādā veidā viņa komanda utilizēja atkritumus. Bijām vienojušies, ka es pati uzņemšos noņemtā jumta seguma (lubiņu) utilizāciju, taču šī noruna neattiecās uz pārējo būvgružu, kas radušies ieseguma nomaiņas rezultātā, utilizēšanu un būvlaukuma sakārtošanu pēc darbu paveikšanas. Viņu radītos atkritumus - jumta lokšņu atgriezumus atradu ''paslaucītus'' zem demontēto lubiņu kaudzes. Sadzīves atkritumus - pet pudeles, ēdienu un pārtikas kārbiņas utml atkritumus atradu netālu no mājas - iemestus manā mežā. Turpat mežā atradu arī citā objektā noņemta jumta ieseguma - ruberoīda šindeļu milzīgu atkritumu kaudzi. Tūlīt pat mēģināju sazināties ar Nauri Laudānu telefoniski - tas nebija sazvanāms, tāpēc nosūtīju fotofiksāciju whatsapp lietotnē. Uz to viņš atsaucās un solījās šo atrisināt, kas manī viesa cerības par lietas pozitīvu virzību. Nogaidīju nedēļu un atgādināju par sevi vēlreiz. Sazvanāms viņš nebija joprojām. Sūtīju arvien jaunas fotogrāfijas par no jauna mežā atrastajiem atkritumiem. Uz aicinājumiem risināt konfliktsituāciju viņš vairs neatsaucās. Man nācās šos atkritumus pašai izvest un nodot utilizācijai. Nosūtīju N. Laudānam samaksas kvīts fotogrāfiju, taču naudu savā kontā neesmu saņēmusi.

I Inga Piņķe 01.08.2020

Fotofiksācija, kas apliecina aprakstu par atkritumiem

T Taisnīgums99 01.08.2020

Vismaz beidzot pamatota un godiiga sudziba.