www.sudzibas.lv Naudas ispiešana Vienīga istikas ispiešana

Naudas ispiešana - Vienīga istikas ispiešana

Sveiki velētos pastastit par šo tiesas ispilditaju kas ir varda Andris spore, sakšu ar to ka šogad sakuma es saņemu vestuli no viņa biroja ka es 2007 gada biju ņemis bigbanka kredītu tad 2008 gada tiesu ispilditaijs šai personas iskata registre manu lietu, bet cik zinu no tā laika posma līdz šim gadam bija jāsaņem sakuma no esosas firmas tas būtu bigbank vēstules vai no kredīta piedzinējiem, kas netika darits 2008-2020gadam. Tik 2020 gada saņemu pirmo vēstuli no šis personas par to ka pie viņa esot registreta lieta par 2008 gadu, būtība tāda pagājis 12 gadi jau bet vēstuli saņemu tik tagad un jau no tiesu izpildītāja

tas kautka neliekas viss aizdomīgi Sitani lieta?

Papildināts Nils37 24.03.2020

Civilprocesa likuma 546.panta pirmā daļa nosaka, ka izpildu dokumentu var iesniegt piespiedu izpildei 10 gadu laikā no tiesas vai tiesneša nolēmuma spēkā stāšanās dienas, ja likumā nav noteikti citi noilguma termiņi.

Civilprocesa likuma 547.pants nosaka, ka noilguma termiņš tiek pārtraukts, iesniedzot izpildu dokumentu izpildei. Noilguma termiņš tiek pārtraukts arī ar daļēju labprātīgu nolēmuma izpildi. Pēc pārtraukuma termiņa tecējums sākas no jauna, neieskaitot pirms tam notecējušo laiku. Ja pēc izpildu dokumenta nav izdarīta pilnīga piedziņa un tas izsniegts atpakaļ piedzinējam, jaunu termiņu dokumenta iesniegšanai skaita no dienas, kad tas izsniegts piedzinējam.

Atbildot uz šo un iepriekšējām e-pasta vēstulēm, ar šo daru zināmu, ka minētajai izpildu lietai nav iestājies noilgums un arī neiestāsies, līdz ar to tiesu izpildītāja darbības ir tiesiskas.

Sis viss tagad tika man atsutits uz e pastu

Papildināts Nils37 24.03.2020

Ja saistības nodibinātas jau pirms krietna laika, ir situācijas, kad persona var teikt, ka atgādinājumu nav saņēmusi vai par parādsaistībām nav zināts. Vai šādā gadījumā iestājas noilgums?

K. Oļševskis skaidro: Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 11. panta otrā daļa nosaka – ja parādnieks nav sasniedzams, izmantojot saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, kas noteikta darījumā, saziņai var tikt izmantota kontaktinformācija, kas ir kļuvusi zināma vai arī iepriekšējās sadarbības laikā izmantota saziņai ar parādnieku.

Ja parādnieks nav sasniedzams, izmantojot iepriekš minētos saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, saziņu ar parādnieku īsteno rakstveidā, nosūtot nepieciešamo informāciju uz parādnieka deklarētās dzīvesvietas adresi (juridiskai personai reģistrēto juridisko adresi).

Gan Paziņošanas likums, gan Civilprocesa likums nosaka pienākumu personai būt sasniedzamai savā deklarētajā dzīvesvietā, šīs normas tiešā veidā nav attiecināmas uz attiecībām starp diviem civiltiesību subjektiem, taču tas var tikt izmantots tiesā, lai pamatotu personas pienākumu būt sasniedzamai šajā adresē. Juridiskām personām sasniedzamības pienākumu reģistrētajā juridiskajā adresē nosaka Komerclikuma 12. panta ceturtā daļa.

"Tātad tas, ka persona nav bijusi sasniedzama darījumā norādītajā adresē vai adresē, kur tai ir pienākums būt sasniedzamai ar likumu, ir uzskatāms par pašas personas atbildību. Minētais gadījums nekādā veidā neietekmē noilguma pārtraukumu, ja uz attiecīgo adresi ir ticis pienācīgi nosūtīts atgādinājums par saistību izpildes pienākumu un tas ir pierādāms. Strīdi šajā jautājumā tiek izšķirti tiesas ceļā," norāda K. Oļševskis.

seit bus vel kas ko atradu interneta

Papildināts Nils37 25.03.2020

Jāņem vērā, ka Komerclikuma 406. pantā minētais trīs gadu noilguma termiņš piemērojams no 2010. gada 1. janvāra.

Tām saistībām, kas slēgtas pirms 2010. gada 1. janvāra, bet kuras nav noilgušas, piemēro trīs gadu noilguma termiņu, kurš skaitāms no 2010. gada 1. janvāra. Tomēr, ja pēc šāda aprēķina noilguma termiņš iznāk garāks par līdzšinējo noilguma termiņu, noilguma termiņš izbeidzas tajā dienā, kad tas būtu notecējis saskaņā ar Civillikumu vai citu normatīvo aktu.

No minētā secināms, ka noilguma termiņš no komercdarījuma izrietošajiem prasījumiem, kuri slēgti, piemēram, līdz 2010. gadam, var iestāties 2013. gada 1. janvārī, skaidro S. Kārkliņa.

Palasiet vel vienu lietu kas netika ieverota

Papildināts Nils37 25.03.2020

Plasi neiedzilinasos sava gimenes dzive bet kad tik slekts ligums 2007gada-2010 saij laika posma 3gados vienu vai divus menesus biju izlaidis konkreti neaceros bet tad vaidzeja BigBankai sutit atgadinajumu par kavetu maksajumu kas netika izdarits vai ar kredita piedzineju vestules vaidzeja man sanemt ko ar nesanemu tik ka mineju 2020 gada pirma vestule tika sanemta no si Bandita par kuru jau ta slava nav ta labaka

N

N Nils37 24.03.2020

Varu apzveret ja kads no si biroja parstavjiem ko meginas pieradit pretejo tas viss bus safabricets,jo nevien vien sudziba par so personu ir dzirdeta un vinu darbibas etiku,neskatoties uz to ka tev nav ne masinas ne darba dota bridi nav neka pat dzivokla tik sis ienakums kas bija paredzets tuvakas dienas sanemt par summu un no kurienes neieminesos

M Mego izmeklētājs 24.03.2020

Bet 2007 gadā esat ņēmis kredītu?

N Nils37 24.03.2020

ja bija tada lieta bet nav jau butiba sai bridi par to bet ir butiba tada ka teju 13gadus neviens adgadinajums ne no bigbanka ne no parada piedzineju firmam neka tik tagad 2020 gada uzreiz parada tiesu ispilditaijs pec vairak neka 10gadiem

R RXX 24.03.2020

Un tad arī pats 13 gadus bāzāt galvu smiltīs cerībā, ka sekas izpaliks? Zeme, atveries!

A Agnese Ozolina 24.03.2020

es dota bridi piekritu Nilam jo seit vinam ir taisniba pec likum dosanas ja aprit 10gadi un vairak tad si lieta ir jaizbeidz kas netika izdarits,un seit var smarzot pec naudas ispiesanas,jo ne iesniedzeji sam klijentam sutija kadu vestuli ne parada piedzineji

N Nils37 24.03.2020

butibu tu proti saprast ka 13gadu laika neviens neko nav man sutijis,a tu gvelz ko pavisam citu

Joe Rogans👽 24.03.2020

Domā kā strauss galvu zemē iedzīsi, tad kredīts nebūs jāatmaksā. Nezināšana neatbrīvo no atbildības.

A Agnese Ozolina 24.03.2020

tu butibu saij teksta saproti nevis cilveku apvaino kautka

A aicis24 24.03.2020

Nu vēstules viņi sūta uz to vietu,kura tev ir deklarēta.Varbūt 10 gadu laikā esi nomainījis dzīves vietu un neesi pārdeklarējies.Tapēc neesi nevienu vēstuli saņēmis.Vēl variants,viņi tev ir kadu vēstuli sūtījuši uz tavu norādīto e-mailu,kuru esi palaidis garām.Lai lieta nebūtu izbeigta,viņiem pietiek aizsūtīt 1 vēstuli ik pa 10 gadiem.

A Agnese Ozolina 24.03.2020

Butiba sai lieta ir tada ka sis cilveks dzivoja riga 13gadus Imanta dzivoja un tai laika posma ne BigBanka sutija kadu vestuli ne parada piedzineka kada kopanija sutija vestuli vins sanak no 2004 gada lidz 2017 gadam dzivoja tur

N Nils37 24.03.2020

es kops 2017gada dzivoju olaine 2004-2017gadam dzivoju imanta (Riga)

A AK-74 24.03.2020

Ja lieta nodota tiesu izpildītājiem tātad ir bijusi tiesa, šajā gadījumā paši vainīgi un nekur neliksieties, nekāds noilgums tur nav un nebūs jo bigbanka reti kad pati tiesā sūdz un ne uzreiz,, var paiet gadi, kas Jūsu gadījumā arī ganjau ir noticies ka neņēmāt viņus vērā...

N Nils37 24.03.2020

Tu saproti lietas butibu ka 13gadu laika vaidzeja sakuma sutit bigbankaij atgadinajumus tad kredita piedzinejiem kas netika darits no sim firmam vispar bet pec 13gadiem man neko nezinot paradas tiesu ispilditaijs

T tele2 nidejs 24.03.2020

Ten jau nav runa par pārādu piedzinējiem..maksāt tādiem..vispārība kaut kāds idiotisma kalngals! Šis jau kaut kāds zvērinātais sesks..tādi tik iesaistas pēc tiesas..būsi vien palaidis garam tiesas pavēsti..nu vairs nav variantu..jāpiesaista juristi..un jātaisa pretsitiens.

Lieta tiks nodota prokuratura

A AK-74 24.03.2020

Adrese! Tiesa sūta tikkai un vienīgi uz deklarēto, vari paprasīt tiesā vēstules kopiju..., bet tas šajā gadījumā nepalīdzēs, nekas nepalīdzēs!

A AK-74 24.03.2020

Tiesa nevarēja būt 13 gadus atpakaļ! pat ne 10, paskataties tiesu sēžu kalendāru un sameklējiet savu lietu.

N Nils37 24.03.2020

itka argumenteja ar tadu faktu ka tiesu ispilditajam lieta tika registreta 2008gada bet par to visu no vina vestuli sanemu tik tagad 2020 gada

Deklarētā adrese?

M Mego izmeklētājs 24.03.2020

Nesaprotu vienu ja esmu aizņēmies un neesmu atdevis tad neliekos ne zinis un nemaksāju?

N Nils37 25.03.2020

Tu tiesam esi galigs auns vai ar par tadu izliecies seit sacits ka 13gadu laika neviena no organizacijam neatsutija ne atgadinajumu par to ka ir kavets maksajums neko pilnigi nule tik 2020gada atsuta man pirmo vestuli

N Nils37 24.03.2020

seit ta lieta ka es neko nebiju sanemis nekadus atgadinajumus no BigBanka ,vai velak no parada piedzinejiem

N Nils37 24.03.2020

Man patik tie negativie kas liek sis atzimes jus ko visi baigie puikainie esat,es seit radu lietu kura tiek ispiesta nauda

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 24.03.2020

1. Uzrakstiet iesniegumu Valsts policijā...
2. Uzrakstiet iesniegumu ZTI padomei
3. Uzrakstiet iesniegumu ģen.prokuraturai
4. Uzrakstiet iesniegumu Tieslietu ministram

Ir jautājumi: darbadrosibaspadome [at] inbox [.] lv

N Nils37 24.03.2020

es ar domaju nakamo lietu sutit prokuraturai jo so es neatstasu sadi jo man pat parmaksatiem nodokliem ko vaidzeja sanemt savaca visu lidz pedejam centam sis te tipina biroijs,un nevelos ticet visa sini lieta ka peksni kredita deveja iestade uzreiz nodos lietu tiesu ispilditajam kura vieta ir likums ka kredita iestade nebridina sakuma klijentu par liguma lausanu vai velak ar kredita piedzineju kopanijas,bet uzreiz iesniedz tiesu ispilditajam,un plusa vel visa sini lieta vel si iestade tik tagad atsuta man vestuli par to ka 2008gada viniem ir redzistreta lieta ka jau mineju 12gadus tika klusets visa,jo tiesu ispilditajam tomer ir lielakas prieksrocibas uzinat esosa pardnieka datus ka ar kur vins ir dzivojis vai jauno dzives vietu.Neticu tani ka vini visu so laiku 12gadu sedeja rokas klepi nelikas pasi nezinis

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 25.03.2020

šo visu viegli pārbaudīt! Jo ZTI saņem tiesas spriedumu no kreditora piespiedu piedziņai ar atrunu uz ko vērst piedziņu. Tiesas [.] lv varat atrast savu lietas numuru un spriedumu. Un pec tā, pēc kārtas var savākt visu informāciju un tad sastādīt pieteikumus un iesniegumus.
Vienīgais (ja paveiksies) ja atradīsiet kādu, kurš gribēs ņemties... no pieredzes, pēc tāda tipa pretenzijas saņemšanas sākas "futbols" ar dokumentiem.
Meklējiet juristu (vai mēģiniet paši). Lai izdodas!

A Agnese Ozolina 25.03.2020

tam ta lieta ka man nebija ne dszivokla ,ne masinas ne ar tagad darba,jo so naudu es sanemu par pagajusa gada parmaksatiem nodokliem ka rezultata svaca visu 277.99,jo redzu ka man ir taisniba pret ko vini pretojas

M Mego izmeklētājs 24.03.2020

Bet aiznēmies bijat un nemaksājāt?

A AK-74 24.03.2020

Neticu Jums,, Bigbanka ļoti reti sniedz tiesā un ja kredīts ņemts 2007 jo vairāk! Pat neko nemaksājot varbūt! tikkai varbūt iesniegtu tiesā pēc kadiem 3 gadiem...

N Nils37 24.03.2020

netici manis pec bet es isaku savus faktus ka tas viss ir noticis dota bridi,un aiznemos toreiz 300ls tagad man pieprasa 647 eiro bet tai laika maksaju biju samaksajis kadus pus gadu kad man gimene skas krizes stavoklis tad man pasam nolaidas rokas.Un protams neaceros datumus ta talak tad ar sakas ka ne bigbanka ne ar ka pec nolikuma jabut kredita piedzinejiem neviens no siem mani netrebuleja,jo tad man bija citas problemas kras neiedzilinasos un ar to visu piemirsu jau ka kaukas tads man bija bigbanka.Bija ar tada iestade ka GE Mony kur ja man sutija i kredita piedzineji un ta talak vel joprojam stav saglabatas vestules no tiem laikiem bet bigbanka nevienu atgadinajumu nesutija

N Nils37 25.03.2020

seit es saku nauda tiek ispiesta nepamatoti no manis

R RXX 25.03.2020

Kā tas var būt nepamatoti, ja Jūs 13 (!) gadu laikā neesat atmaksājis aizdevumu?

N Nils37 25.03.2020

tu esi auns vai tik par tadu izliecies ko izlasi kopejo rakstu ka visa sini laika posma neviens nav man sutijis ne atgadinajumus BigBanka ne kredita piedzineji tik 2020gada atsuta par 13gadiem pirmo vestuli vispar

Izlasi pirms komente

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 26.03.2020

Nils37, ne viens Jums neliedz uzrakstīt iesniegumu VP (piemērām par naudas izspiešanu), rajona policijas nodaļa protams pretosies un negribēs pieņemt tādu iesniegumu, toties tās būs pirmais solis, bez kurā tālāk netikt... Ja ir spēks, varat ņemties - bet nekāda gadījumā neatlieciet šis problēmas risināšanu uz vēlāko laiku.
Paralēli uzrakstiet ZTI padomei un Tieslietu ministram...

Bet pats pats pats pirmais solis:
Vai nu pats personīgi, vai ar jurista starpniecību, vai abi kopa aizejiet pie ZTI viņa pieņemšanas laikā:
Jums ir tiesības veikt dokumentu norakstus, kopēšanu vai fotografēšanu. Pārliecināties ka nepieciešamie dokumenti ir/nav, ka ir/nav trūkumi un t.tl
Jūsu labklājība un mierīga dzīve ir tikai Jūsu rokās!

N Nils37 26.03.2020

sazinajos ar pasu BIG Bank vini saka lai rakstot viniem vestuli tad vini isklastisot visu lietas butibu

F FisTeRs 27.03.2020

Izspiešana, nopietni? Tā ir eksperta atbilde? Smiekli nāk! Komentējat cilvēkam, kad pats vispār neko nesaprotat. Gan jau arī pats esat ļaunprātīgs nemaksātājs, kurš tikai mēģina izvairīties, un citiem arī to pašu iesaka.

N Nils37 26.03.2020

Jus kads apzinaties ka mums Latvija ir divsimts tuktosi paradnieku sakot no 200 eiro beidzot ar vairakiem tukstosiem eiro pardu tas tik nebanku kreditu jugas tikusi un par dzivokliem nemusu kreditus,nerunasim cik ir vel alimentu maksataju