www.sudzibas.lv Naudas aizdevums Naudas aizdevums no privāt personas

Naudas aizdevums - Naudas aizdevums no privāt personas

Labdien!! Informēju,ka tie kas meklē sev naudas aizdevējus privāt personas,tad šinī jomā darbojas krāpnieki. Viņi Jums piedāvās aizdevumu ar mazu procenta likmi uz Jums ērtiem nosacījumiem,bet Jums būs jāmaksā tā saucamā līguma summa. Šis pārskaitījums notiek caur Western Union uz Āfrikas valsti Benin. Nosākuma teiks ka tas ir vienīgais kas Jums ir jāmaksā,bet pēc tam Jūs savu naudu šā vai tā nedabūsiet,jo vel ir jāmaksā abdrošināšanas summa. Tākā neiesaistieties nekādā gadījuma ar šiem cilvēkiem vai cilvēkam. Viņi Jums piedāvas gada procenta likmi 3%
Viņi tekstus raksta caur googles tūlkotāju. Esiet uzmanīgi savādāk paliksiet arī bez savas naudas cerībā dabūt to ko Jums vajag.