naturalkosmetik - slikts serviss

Pagaidām nav vērts šajā interneta veikalā iegādāties jebko, jo pēc savas pieredzes varu teikt, ka viņiem nav sakārtota loģistikas sistēma, jo, piemēram, es pasūtīju GiGi aromterapijas vasku, nedēļas laikā nebija ne vēsts no manis pasūtītās un apmaksātās preces. Piedevām, pati zvanīju, interesējos, kur palicis mans pasūtījums, man teica, ka ir kaut kādas problēmas, bet neteica, kādas. Saruna beidzās ar to, ka man pievedīšot uz mājām šo preci nākamajā dienā, par to, ka tik ilgi gaidīju.
Rezultātā: nākamajā dienā un arī aiznākamajā nebija ne miņas ne ziņas no augstāk minētā pārdevēja, vienīgi pēc 2 dienām e-pastā saņēmu ziņu, ka Latvijas Pastā saņemts mans sūtījums. Pastā to varēju saņemt vēl pēc 4 dienām.
Un beigu beigās, atverot sūtījumu, biju šokā, ka neesmu saņēmusi sevis izvēlēto pasūtījumu (aromterapijas vaska vietā atsūtīts parastais vasks), kaut gan pavaddokumentā minēta manis pasūtītā prece.