S sfsdfsd 06.09.2009

iesūdzi tiesā! aizej uz policiju un sastādi protokolu ar visiem lieciniekiem! vai arī paprasi man - varu iegrozīt viņiem degunus un žokļus skrūvēs

E Ejiejie 07.09.2009

man bija tieši tā pati situācija. es zvanīju 3x uz to numuru kas ir sms beigās. 1x teicu lai atslēdz man apsolīja ka vairs tāda sms nenāks, bet pēc 2nedēļām papildinu kredītu un tankš! vēl viena sms un kredīta nav. zvanīju 2x teicu ka man ir apnicis un lai viņi atmaksā man naudu kuru novilkuši par pakalpojumu, kuru neizmantoju. tika solīts ka 2 nedēļu laikā viss kredīts būs vietā un ka vairs tās sms nenāks. Ok.. noticēju, bet kas to būtu domājis.. papildinu kredītu un atkal pienāk sms. šoreiz es ilgi nedomāju un uzreiz zvanīju uz to numuru un vnk paziņoju, ja vēl viens šāds gadījums tad es vnk sūdzu tiesā, par mantas piesavināšanos un zagšanu. :) Sieviete - operatore ļoti satraucās un apsolīja, ka man nekad vairāk nebūs darīšanu ar šo natta.com ;)