A anita 10.07.2009

uzzvani viņiem, lai atteiktos no pakalpojuma, jo tas natta klubs balstās uz abonēsanas - katru nedēļu vai katru mēnesi velk nost naudu (no 0.50 sant. l'idz 3.00Ls) kamer tu neatteiksies no pakalpojuma

B Bruno 05.09.2009

PILNIGI PIEKRITU MAN ARII RAUJ NAUDU NOST TADUS HUJASOSIGUS SAITUS VISPAR VAJAG AR LIKUMU AIZLIEKT PASI NO SEVIS RAUJ KREDITU NOST APSTULBT VAR

O oljalv 23.10.2009

man tapat ka pareiem nonem naudu no telefona katru nedelju!

M Margarita 13.12.2009

SUKAS ES JUS NOSITISHU MAITAS TADAS--TIKAI PAMEGINIET MAN ATSUTIT VELVREIZ TO SUUUUDA VEESTULI ES JUUS BLJA IESUUDZEESHU POLICIJAA SUKAS, , , , JAU LIDZ [slēpt]@

E Elvijs 08.02.2010

zaibali man bla nomerku krediitu nahuj pec paris min norauj ls 1, 98 es bla sokaa es nekadu horoskoppui nahuj nepasuutiju es vienk taro kartis apskatijos blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa piezvaniiju un to info nr bla vispaar visu pa nuleem norava mauka jobanaa