Natālijas draudziņu vidusskola - slikti māca

Skolotājas neprot iemācīt un kad nenotiek stundas tika izlaistas daudzi priekšmeti un netiku sagatovots priekš augstkolas nācas pašam visu iemācīties un bijusī Rigas 99 vidusskolas direktora vietniece nesaprotu kā viņa dabūju to darbu vienīgais ko viņa darīja sēž draugiem.lv kad viemēr ienāku tā ir bijis... :(
tāpēc neiesaku tur mācīties.

S smīkņa 27.04.2013

Ko tad tu pats iemācījies, ja pat skolas nosaukumu bez kļūdām neesi spējīgs uzrakstīt?

B Berta 27.04.2013

Nu bet, Smīkņa, kā tu nesaproti...tāpēc jau ar nav pareizi iemācīts vai iemācījies rakstīt, ka sū... skola un pasniedzēji..., ir taču jāmeklē vainīgie...

Smile900 27.04.2013

Spriežot pēc pareizrakstības (vai drīzāk - nepareizrakstības) puisim taisnība! :D

P Pipars 27.04.2013

Jā, paša tizlumā, slinkumā un smadzeņu trūkumā vienmēr ir vainīgi skolotāji. Vienmēr! Tirliņš tāds..

J jēkabs jenčs 01.05.2013

Es visus eksāmenus noliku kārtīgi gatavojoties jeb pašmacibas ceļa dabūju sekmīgas atzīmes...

T tjatjis 16.05.2013

Kādas muļķības, pati reiz mācijos 99 VDSK, šobrīd meita mācās Natālijas Draudziņas Vidusskolā, augsts izglītības līmenis, milzīga iespēja izvēlēties virzinu kurā bērnam attīstīties brīvajā laikā- basketbols, florbols, tautu dejas, koris, baseins, teātris utt ... un tas viss par velti . Labprāt uzslavētu direktoru P.Ševčenko, manā laikā bija par piemēru audzēkņiem, un arī šobrīd turpina tāds būt.

A anonīmā03 21.03.2018

pilnīgi piekrītu pati pārgāju no rīgas franču licejs uz natālijas draudziņas vidusskolu. tagad man ir daudz lielāka iespēja izvēlēties ko es gribu darīt. skolotājas šinī skolā ir daudz draudzīgākas un saprotošākas nekā licejā.
kad parasti pastaigājos pa liceja gaieņiem skolēni pārsvarā sēdēja un lasīja grāmatas, visi arī vienādi ģērbušies (un skolā vēl māca izcelties ar savām idejām, bet licejā tas nebija iespējams jo visi izskatījās vienādi un visiem galvā bija tikai viena doma - paspēt visus termiņus laikā), tagad natālijas draudziņas vidusskolā var just ka skolā ir dzīvība un skolāni nav tik depresīvī kā licejā.