www.sudzibas.lv Natālija Timoševiča Nekustamā īpašuma (dzīvokļa) izīrēšana

Natālija Timoševiča - Nekustamā īpašuma (dzīvokļa) izīrēšana

Uzmanieties no krāpnieces NATĀLIJAS TIMOŠEVIČAS, kura izīrē dzīvokli STENDES IELĀ 1-10. Persona ir vairākkārt tiesāta par nopietnu krāpniecisko darbību, arī pašlaik gaida tiesu sakarā ar kārtējo lietu, kuru izrisinājusi policija- NATĀLIJA TIMOŠEVIČA izīrē dzīvokli, ņem rokas naudu, neizsniedzot nekādus dokumentus, tad, kad īrnieks ievācies, tiek nomainītas atslēgas, izvestas īrnieka personīgās mantas un policijā uzrakstīts iesniegums, ka īrnieks apzadzis dzīvokļa izīrētāju. Dzīvoklis Stendes ielā ir ieķīlāts bankā, un ir sakrājies komunālo maksājumu sods Namu pārvaldē-3000ls apmērā, par ko netiek brīdināts! Natāija Timoševiča ir ievietojusi sludinājumu par dzīvokļa izīrēšanu, lūdzu neuzķerieties, jeb smagi nožēlosiet! Esiet piesardzīgi un nesapinieties ar šo krāpnieci- necilvēku. Paliksiet bez dzīvokļa un personīgajām mantām!
Ja kāds ir cietis no šīs sievietes un viņas padomdevēja- krāpnieka "jurista" Andreja Daniļēviča darbībām, lūdzu, nokomentējiet, sazināsimies.

L LauraL 29.06.2013

Andrejs Danilovs, nevis Danilēvičs ir krāpnieces padomdevējs. Uzmanieties no kraapnieku paara, pret shiim personaam ir sakraajies krietns iesniegumu kalns policijaa.