Natālija Sadkovska - Nemaksā parādus

NATĀLIJA SADKOVSKA, dzim.1975.gada 11.aprīlī, kuras pēdējā zināmā adrese Ogre, Ausekļa 5-12.
Ilgstoši izvairās no parādu apmaksas.Solot solījumus maksāt no dažādām kopānijām kā SERVISA AĢENTŪRA, SIA.

Neuzķeraties uz viņas solījumiem, jo tiksiet apkrāpts, cilvēks izvairīsies no jebkādas kontaktēšanaš ar Jums un protams visi līdzekļi būs zaudēti.

B

Den91 10.10.2017

No kuras kolektoru kompanijas rakstat?

O osiris 16.11.2017

Ja tā ir šitā sieviete, tad lūdzu, lai cilvēki zin savu varoņu sejas!

P pakalpojumi 28.02.2018

Arī mums, persona ar līdzīgiem datiem palika parādā vairākus simtus euro, sākumā bija solījumu jūra, vēlāk vienkārši tikām ignorēti.
Iesakām uzmanīties, jo šī viņai nav ne pirmā ne pēdējā reize, cilvēkam dabā ir citus apkrāpt un nemaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem.

Natālija Sadkovska
pers.kods. [slēpt]@gmail.com

Pēdējā zināmā adrese: Ogre, Ausekļa 5-12
Vai: "Kalnavanagi", Slampes pagasts, Tukuma novads, LV-3133

P pakalpojumusniedzējs 30.11.2018

Arī mums Natālija Sadkovska palika parādā vairākus simtus eiro.
Saziņai izmantoja [slēpt]@gmail.com

Izmantoja savu uzņēmumu SIA "SERVISA AĢENTŪRA"
Reģistrācijas nr.: 40103602109
Sākumā cilvēks centās segt parādu nomaksājot daļu no parāda, bet pēcāk vienkārši ignorē. Kā redzam šeit komentāros cilvēks turpina labi dzīvot un pieļauju apkrāpjot cilvēkus.
Uzmanieites no krāpnieces un negodīga cilvēka.