Natalija Kaļinova - Instruktore

Instruktore Natalija Kaļinova mācību transportlīdzekļu valsts reģ.nr HJ-413
Sieviete kā instruktore šausmīga, attieksme noniecinoša, visu laiku liek braukāt, izdomā uz savu galvu cik reizes mašīna ir noslāpusi, lai gan nekas tāds nav bijis. Visu laiku liek braukt, nobraukāju ļoti ilgu laiku,līdz saprastu,ka tam jāpieliek punkts. Sieviete ir tendēta uz naudu un tas kā kursants brauc bez kļūdām un labi viņu neinteresē viņa atradīs kaut mazāko kļūdiņu un ja neatradīs tad izdomās un tā visu laiku, tā kā ar šo sievieti līdz eksāmenam netikt. Braukšanas mācību stundas laikā katru reizi viņai vajag uz benzīntanku iepildīt degvielu, tad vel aizvest uz veikalu pēc ūdens, vai uz narvesanu uz WC, vai pēc kā ēdama, vai uz hesburgeru pēc saldējuma, un tā ļoti bieži.
Mācību kartiņu viņa neraksta, sarakstīja man tikai tad kadatteicos no viņas pakalpojumiem un devos prom no viņas. Mācību kartiņā viņa bija ierakstījusi ļoti maz nobrauktās stundas, pat ne pusi, kas bija nobrauktas pie viņas. Arī CSDD sistēmā viņa neievadīja stundas, ko nācās darīt autoskolai.
NEIESAKU PILNĪGI NEVIENAM MĀCĪTIES PIE ŠĪS SIEVIETES, UN JA MĀCATIES TAD IESAKU NOMAINĪT AR STEIGU, JO AR VIŅU LĪDZ EKSĀMENAM NETIKSIET UN DAUDZ NAUDAS IZTĒRĒSIET (čeku par braukšanu neizsniedz)

Dainis 21.11.2017

Šīs ir tādas kuteklīgas situācijas jo tas ir jūsu subjektīvs viedoklis, bieži vien kursanti neadekvāti novērtē savas spējas. Pēc tam apdraudot sevi un sev apkārtējos, par benzīntankiem untt, tas ir normāli viņi visi tā dara, pamainiet instruktoru varbūt ar šo vienkārši negāja.

R Rolans 22.11.2017

Par konkrēto instruktori neko nezinu teikt, bet to , ka lielai dalai braukšanas instruktoriem tas ir biznes, tas ir fakts. Es arī nomainīju instruktoru, jo viñš nelaida mani uz skolas eksāmenu un vel palaida nagus. Labi vecais iekārtojies, nauda un bauda vienlaicīgi. Kłūdas būs vienmēr in visiem. Es apskatījos CSDD mājas lapā konkrētā instruktora statistiku un neko laba nebija nieka 30% urn tikai.

A AyLy 24.11.2017

Biju nobraukusi jau tiešām krietnu laiciņu.
Viņa pati blakus sēžot likās nedroša, tajos pašos bendzīntankos, kad es pārliecinos par drošību attālumiem, braucu atpakaļ gaitā, tad viņa visu laiku traucēja un spieda bremzes pedāli un pēcāk teica, ko es čammājos un ko nebraucu, uz ko atbildēju, kā lai braucu, ja jūs nospiedāt bremžū pedāli un neļāvāt man brīvi manervēt!
Tiklīdz nomainīju instruktoru, aizgāju uz citu pilsētu, pēc pirmās braukšanas instruktors teica, ka braucu es tiešām labi un ka varu pieteikt exāmenu, pieteicu un noliku!
Lai gan Natālija bijaa teikusi ka man vajag vēl pabraukt pāris reizes un varu saderēt,ka tas turpinātos vēl gadu, ja nebūtu pārgājusi pie cita instruktora!

D darbiniece 05.04.2022

Pilnīgi piekrītu jūsu viedoklim! Šī sieviete ir ļoti slikta instruktore. Iztērēju uz viņu ļoti daudz naudas, un tā arī neko neiemācījos, jo svarīgākais viņai bija, nevis mācīt kursantu, bet "sēdēt telefonā", rakstīt sms, zvanīt, iebraukt benzintankā, iebraukt pēc meitas uz skolu, pieturēt pie "Dino Zoo", lai nopirktu sunim barību. Ļoti pavirša attieksme, es teiktu - pofigistiska attieksme pret savu darbu. Tas ļoti sarūgtina, jo mēs ejam mācīties pie instruktoriem, nevis stulbi tērēt savu laiku un naudu. Viņa daudz runā, un traucē koncentrēties topošajam autovadītajam uz ceļa.

O Olesja Krivica 25.05.2022

Полностью согласна. 30 вождений с ней откатала, ничему не учит, за ошибки кричит, визжит и не объясняет их, сама должна учится ездить, пока она в телефоне сидит. Мне уже просто страшно к ней садиться было. Ушла к другому инструктору и мне исправляли мою езду и научили всему. Не советую вообще попасться на такого инструктора!