www.sudzibas.lv Natālija Čekit Neprofesionalitāte

Natālija Čekit - Neprofesionalitāte

Natālija Čekit - profesionalitātes kalngals. Mākslas vingrošanas trenere Ķekavā. Man ļoti žēl, ka tā sabojāju savai meitai iespaidu par šo skaisto sportu. Sludinājumos stāv rakstīts, ka trenere ļoti mīlot savu darbu un mazās meitenītes, taču patiesības tur ir maz. Jā, vecāku klātbūtnē viņa prot mazos bērnus saukt mīļos vārdiņos.... Mani darīja uzmanīgu jau tas, ka treniņi notiek ar aizvērtiem aizkariem, tādā kā kābūzītī ar vingrošanas sienām. Vecāki tur klāt netiek, jau pāri lielajai sporta zālei ar apaviem iet nedrīkst (kas ir saprotami). No turienes bieži vien dzirdamas jau paaugstinātas intonācijas no treneres puses. Šīs treneres vecākās audzēknes savā starpa runājušas arī par fizisku kniebšanu un pliķēšanu, ko pati savām ausīm dzirdēju. Trenere latviski runā nu ļoti lauztā valodā... manas meitas tēvs ir krievu tautības, tā kā ar to problēma nebūtu. Bet visu profesiju darba aprakstos iekļautas valsts valodas zināšanas. Lieki teikt, ka vairāk turp neejam... jo nebija patīkami bērnu vest uz treniņiem, kad katru reizi pirms tā sākas drausmīga raudāšana, jo vingrot gribot, bet pie treneres iet negribot.

Iesaku izvēlēties profesionālākus trenerus, kas tomēr spēj ievērot mazu bērnu uztveri un vajadzības! Mēģināsim vest pie citām trenerēm te pat Ķekavā, ja vien šī nebūs meitai sabojājusi vēlmi vingrot pavisam.

P Patiesiba1974 08.10.2015

Mīļā mammīte2 - Jūsu sūdzība ir baltiem diegiem šūta un izdomāta no zila gaisa. It īpaši smaidu šī sūdzība sagādā tāpēc, ka portālā tā iesniegta dažas dienas pēc tam, kad sūdzība par citu negodprātīgu personu ir iesniegta Ķekavas domē. Ja Jūs domājiet, ka šāds viltus gājiens Jums palīdzēs, tad maldieties.
Trenere Natālija Čekita ir augstākā mērā profesionāla, un ikviena viņas grupas meitene treneri no sirds ciena un mīl. Labākais pierādījums treneres Natālijas Čekitas kvalitātei ir tas, ka neviena meitene, kas sākusi pie viņas nodarboties, neskrien prom uz citiem sporta klubiem un turklāt sacensībās iegūst augstu novērtējumu un godalgotas vietas. Vēl vairāk, treneres Natālijas Čekitas sporta grupas meitenes ir īsta komanda un izturas draudzīgi un atbalstoši viena pret otru kā sporta nodarbībās, tā arī pēc tam. Trenerei Čekitai ir augstas darba spējas un viņa trenē meitenes 6 x nedēļā, vienlaikus mākot ieaudzināt bērnos pacietību, centību un mīlestību pret sportu.
Publicētā sūdzība ir apmelojoša tajā ziņā, ka trenere it kā neprotot krievu valodu. Patiesībā trenere labi runā latviešu valodā un visas komandas meitenes ar viņu brīvi komunicē kā latviski, tā krieviski, un no tā ieguvēji ir arī bērni, kuri sporta nodarbības laikā var praktizēt abas valodas.
Sūdzībā pieminētais "kabūzītis" izsauc patiešām smieklus, jo tā ir ērta nodarbību vieta, ko var norobežot no basketbola un florbola laukuma ar aizkariem bērnu drošības dēļ. Ja sūdzības rakstītājai ir samaitāta fantāzija, tad, protams, arī mājās aiz aizkara var iedomāties šausmu lietas. Patiesībā meitenes šajā sporta kluba zālē trenē horeogrāfiju, kas ir daudz ērtāk un drošāk, un kur turklāt ir zviedu diena. Šī zāles daļa sporta skolas audzēknēm ir drošāka un piemērota nekā lielā zāle līdzās basketbola laukumam. Sūdzības autore ir noklusējusi to, ka 2 stundas nodarbības notiek lielajā zāles daļā un tikai 1 stunda vai mazāk - horeogrāfijas telpā.
Sūdzība ir apmelojoša arī daļā par kniebšanu un pliķēšanu. Gan mana meita, gan pārējās grupas meitenes trenējas jau ilgāk nekā 5 gadus un nekad nav bijis pamats šādiem apgalvojumiem.
Nobeigumā atzīmēšu, ka sūdzība ir no A līdz Z izdomāta, jo ne šogad, ne pagājušo gadu pie treneres Natālijas Čekitas nesāka trenēties neviena tāda meitene, kura būtu pametusi nodarbības. Godātā sūdzmane, nākamreiz izdomājiet ticamākus melus.
Ikvienam savam draugam un kolēģim iesaku savus bērnus trenēt pie Natālijas Čekitas, jo viņa ir profesionāla trenere, sirsnīgs cilvēks un atbalsta persona visām meitenēm, kas pie viņas sāk treniņus.
Bet attiecībā uz konkrēto mammite2 sūdzību šobrīd kopā ar pārējiem vecākiem apsveram iespēju par iesnieguma rakstīšanu Valsts policijā, lai uzsāktu krimināllietu pret safabricētās sūdzības autori par neslavas celšanu masu informācijas līdzekļos.

R rūķis2 08.10.2015

Natālija Čekita - mūsu prāts., gods un sirdsapziņa. Sapulcēsimies un uzdziedāsim slavas dziesmu Natālijai Čekitai.

P Patiesība1975 08.10.2015

"Mammīte2" - klaji meli. Pilnīgi piekrītu "Patiesība1974". Arī mans bērns jau trenējas gadiem pie jaukākās treneres Natālijas. Un rādītājs tam - vēlēšanās treniņu apmeklēt katru dienu - 6x nedēļā.

L Laba trenere 08.10.2015

Arī mana meita jau 5 gadus trenējas pie Natālijas Čekit - jauka trenere, sadarbojas ar vecākiem, stingra un taisnīga pret bērniem. Meita ar prieku iet uz nodarbībām un gūst labas sekmes sacensībās. Izskatās, ka Mammite2 ir vienkārši neslavas cēlāja vai arī sūdzmane ar negatīvu attieksmi pret visu un visiem.
Katrā ziņā par treneri Čekitu varu teikt visu to labāko.

J JēļizavetaKozlova 13.10.2015

Es nodarbojos ar mākslas vingrošanu pie Natālijas Čekitas gandrīz 9 gadus. Uz varu droši teikt, ka viņa ir ļoti labs, mīļošs bērnus cilvēks. Protams, ka viņa ir stingra, bet tādai arī ir jābūt profesionālai trenerei. Aiz aizskariem mēs nodarbojāmies nejau tāpēc, ka lai vecāki nevarētu redzēt ko mēs tur darām un kā viņa mūs trenē, bet tāpēc, ka aiz aizskariem ir speciāla telpa ar štangām, kuras ir domātas horiogrāfijai.
Horiogrāfijas laikā aizskarus vēra ciet, lai bērni varētu sakoncentrēties un lai nekas cits nenovērš viņu uzmanību.
Nekad nebija tā, ka trenere būtu mums situsi, vai kniebusi. Viņa varēja mums tikai viegliņām piesist pa kāju, vai pa muguru, lai mēs varētu saprast kā ir jādara pareizi kāda noteikta kustība. Bez tā ir nepieciešama trenēšanas daļa. Pati kādreiz esmu palīdzējusi trenerei trenēt meitenes un zinu, ka dažiem bērniem izskaidrot kaut ko ar vārdiem nav vienmēr iespējams, tāpēc dažreiz viņiem ir jāpiepalīdz pareizi izpildīt vingrinājumu.
Runājot par to, ka treniņos, vai pirms treniņiem mazie bērni raud, tad tas ir pilnīgi normāli. Es atceros, ka kad es biju maza, es arī raudāju un negribēju iet uz treniņiem, bet nejau tāpēc, ka trenere bija slikta, bet tāpēc ka gribēju pie mammas, jo nebiju pieradusi kaut ko darīt, kad viņas nebija blakām. Ja tajā brīdī klāt sēdētu mamma, tas es nevarētu sakoncentrēties un tā arī neko neiemācītos.
Natālija Čekita ir ģeniāla trenere, un izaugot neviena meitene, kura pie viņas trenējās nespēj pateikt par viņu nevienu sliktu vārdu.
Mākslas vingrošana ir ļoti grūts sporta veids, bet meitenes, kuras ar to nodarbojās izaug ļoti sportiskas, slaidas un ar ar stipru raksturu, it īpaši tās meitenes, kuras gāja trenēties pie Natālijas Čekitas.
Paldies viņai par visu!

K Katriiina 13.10.2015

Labāku treneri kā Natāliju Čekitu nevar vēlēties! Es - kā viņas kādreizējā audzēkne varu pateikt tikai un vienīgi to labāko. Viņa man iemācīja mīlēt to, ko es darīju/daru. Viņa iemācīja mīlēt deju. Viņa bija tā, kas piepildīja manu sapni. Viņas dēļ es smaidīju, dejoju un vinēju. Viņas dēļ es uzdrošinājos parādīt un iepazīt sevi - deju pasaulē. Viņa IR un BŪS PATI LABĀKĀ! Un viņas audzēknes un audzēkņu vecāki zin, ka viss šis uzrakstītais ir MELI. Viņa ir SUPER! Un paldies viņai, ka spēja radīt manī degsmi un prieku, paldies, ka viņa spēja uzmundrināt un atbaltīt, paldies, ka deva man iespēju piedalīties sacensības un pierādīt sevi citiem. PALDIES! PALDIES! PALDIES! Vēl aizvien pie viņas aizeju parunāties un paskatīties/pamācīties kā viņa mīl to, ko dara. No viņas var daudz ko mācīties. Viņa mīl bērnus un savu darbu, un tas ir acīm redzami. Paldies Natālij, ka Tu mums esi!

E Eliiza 13.10.2015

Esmu Natālijas Čekit audzēkne jau 10 gadus . Trenere mani pazīst kā savas labās un kreisās plaukstas 10 pirkstus . Dažreiz man šķiet, ka viņa par mani zin vairāk nekā es pati. Trenere man iemācija vinnēt un zaudēt sacensībās, priecāties par to, ko es daru, iemācīja man kārtīgu disciplīnu, nekaunēties par to, ko es daru, bet gan iet ar taisnu muguru, paceltu galvu un parādīt cietiem to, ko es varu ! Trenere manī un citās šīs grupas meitenēs ir ielikusi lieeelu darbu un nav pelnījusi šādus vārdus, kādus rakstīja " Mammite2"
Trenere mums ir vislabākā, vismīļākā, paldies, viņai par to !

V vita mikitanova 05.11.2015

Skumji lasīt šādas sūdzības! Ja kādam ir pretenzijas pret Ķekavas novada sporta skolas treneriem, ieteikums vērsties pie sporta skolas vadības, nevis publiski apspriest.
Ķekavas novada sporta skolas direktore V.Mikitanova