AtrisinātaNatalie Murr Photography - Krapniece

Izvēlējos fotosesiju sava portfolio atjauninajumam. Sociālos tīklos apskatīju vairāku vietējo fotogrāfu darbus, beigu beigās izvelējos Natālijas pakalpojumus pēc cena/kvalitāte. Sākuma bija draudzīga, ierosināja daudzas fotosesijas tēmas, kad norunājam tēmu, paprasīja priekšapmaksu kosmētikai, dekorācijām, satikos vienu vakaru pēc darba, un iedevu 40 EUR. Tas, man liekas, bija lielākā kļūda, pēc šī vakara ne ziņas no viņas, klausuli neņem. Zvanīju no citiem numuriem, vienmēr stāstā cik viņai ir daudz darba un vajagot pagaidīt vēl nedēļu, un viņa piezvanīs. Pagājot trīs mēnešiem saprotu, ka naudu neatgūšu, tāpēc gribu ieteikt visiem citiem ne sasaistīties ar krāpnieci Natāliju. Žēl ka ir tādi švaķi cilvēki.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kira90 04.11.2020

Problēma ir atrisināta, naudu atgrieza un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

K