Natalia Sidorova / Наталия Сидорова - Krāpniece/мошенница

Natalia Sidorova / Наталия Сидорова ir krāpniece un zagle iznomāja man piederošu auto, problēmas sākās jau no pirmās dienas, kad auto tika pārsista riepa, mana kļūda, ka ļāvu pašiem nomainīt, jo nomainīja pret nobrauktu riepu, sezonai neatbilstošu, no sākuma kaut cik maksāja, bet kādā brīdī faktiski pārstāja to darīt aizbildinoties ar visādām problēmām (tipiski krāpnieki) , diemžēl nenoreaģēju ātrāk, jo Natālijās kundze auto pārsita karteri un turpināja braukt ar auto kamēr motors izbeidzās, tad Natālijas kundze no auto nozaga visu iespējamo aprīkojumu, ieskaitot sekošanas iekārtu un pat telefona stiprinājumu, auto tika vienkārši pamests un paziņots kur viņš atrodas, no sākuma vēl pacēla telefonu, bet vēlāk vairs nereaģēja uz zvaniem, par lielu prieku vēl atstāja sodu uz automašīnas, protams ir iesniegums policijā, auto pēc viņas lietošanas ir faktiski metāllūznis,. Pašā nomas sākumā lielā steigā pārvācās, pieļauju, ka ar dzīvokļa saimniekiem tieši tāds pats stāsts neiznomājiet šai kundzei savu īpašumu!