www.sudzibas.lv Narvesen vestijums narvesen vadibai

Narvesen - vestijums narvesen vadibai

es gribētu pateikt lielu piii... narvesena vadibai kura liek klāret saviem darbiniekiem par visādam akcijam un jaunumiem, kas tikloti nabadzigi palikuši ka nevar atlauties uzlikt reklamu uz kāda plakāta.Piemeram ja man sanāk iegriesties vairākas reizes veikalā man katreiz jāklausas tas viss atkal un katru dienu tā atkartojas, sāk tracināt veidojas tāda sajuta ka atrodies tirgus placī un kads grib tev iesmeret savu preci!uzbāzība taa ir slikta īpašība, es saprotu ka pārdevējs pie tā nav vainīgs tāpēc griežos pie narvesen vadības izbeidziet šo piii... vai naksies zaudēt daudz klientu jo es piemeram narvesenu tagad apeju ar līkumu!

S Sandro 15.08.2010

Vot deelj taadiem svariigajiem kaa tu arii tiek izdomaati idiotismi, deelj kuriem jau lielaakajai daljai vemt gribaas. neredzi gandriiz visiem tas besii-gan paardeveejiem gan pirceejiem...gribi justies tik svariigs?-par ko?, kad tu aviizi kioskaa nopirki? ieej mercedes salonaa un pasuutu kaadu s-klases mersedesu tur-tad arii vareesi justies svariigs!

S Sandro 15.08.2010

Tie Narvesena vadiitaaji tikai skaita, cik biezpiena maiizites vai veel kaut ko paardeveeji ir piedaavaajushi un paardevushi. Lai vinji paskaita, cik cilveeku negrib vairs iet uz turieni. Es teiksim labaak tad uz Rimi aizieshu vai veel uz kaut kurieni, kur nepiedaavaa neko taadu. Tajaa pashaa Stockamanaa, kur apkalposana skaitaas augstaa liimenii, neko taadu neesmu redzeejis. Bet kas to zin, varbuut shii epideemija jau ir aizgaajusi arii liidz turienei. Es pat nesen sabidriskaajaa transportaa dzirdeeju kaa dzeki sarunaajaa un reaali iereeca par shito teemu, kad kaadam no vinjiem drogaas kasiere ir ar kaut kaadu sampuunu pieseejusies.

T takia 12.04.2011

Pilnīgi pievienojos visam iepriekšminētajam . Diemžēl Narvesen vadība ir svēti pārliecināta, ka šī uzbāšanās klientam sagādā milzu patikšanu + peļņu . Smiekli nāk . Uz jautājumu, vai tad tiešām nekad nav lasījuši internetā pircēju viedikli, atbilde ir, ka kādam jau nepatīkot, bet lielais vairums esot apmierināti . Tā ka mēģiniet Narvesen vadībai ...iepūst !

L L. 15.07.2011

Tik daudz sliktu vārdu, lai arī līdz galam nemaz nesaprotat kādēļ pārdevēji dara tieši tā kā dara un kādēļ vadība to no viņiem prasa.
Atbilde ir vienkārša un to iegaumējat pirms sākat spļaut žulti. Ja pārdevēji nepiedāvā, tad pastāv tādi, tā teikt, slepenie pircēji, kuri redzot, ka netiek darītas šīs lietas, tiem pašiem pārdevējiem uzliek sodu, kurš ir jāatmaksā no savas kabatas. Tas ir viens.
Protams, ja esi vienīgais pircējs un regulārs un, tik un tā, pārdevēja/s piedāvā, tad konkrētajam/ai pārdevēja/s ir slikta atmiņa.
Tas arī viss. ;]

M māra 14.10.2011

Narvesen vadība ir blēžu un zagļu banda, un tas vēl ir maigi pateikts . Un šos komentārus viņi nelasa, jo neinteresējot. Viņiem labi ir tāpat.

S [email protected] 29.07.2016

Lūdzu pievērsiet uzmanību , saviem frančizņemējiem , un iemaciet pārdot !