www.sudzibas.lv Narvesen Veci derīguma termiņi

Narvesen - Veci derīguma termiņi

Vakar gribēju iepirkties t/c mols, Narvesen veikalā, taču biju šokēta, kad paņēmu rokās šokolādes batoniņu ''Vāverīte'' secināju, ka derīguma termiņš bija beidzies jau jūlijā. Rezultātā secināju, ka vairākiem šāda veida batoniņiem bija veci termiņi. Šokolādes batoniņus pārdevēja noņēma no apgrozības tikai pēc mana aicinājuma.
Iepriekš jau vairākkārt biju dzirdējusi negatīvas atsauksmes tieši par šo Narvesen veikalu, tieši produktu kvalitātes ziņā (vecas maizītes un topmaizes ar pelējumu un skābu garšu u.t.t.), taču pašai nebija nācies ar to saskarties. Nemaz nerunāsim, ka šajā veikalā ir iepsējams iegādāties arī pāgājušā gada žurnālu izdevumus, ja labi parokas pa plauktu dziļumiem.
Veikals arī vizuālā ziņā ir nolaists, jo putekļu tur ir vairāk kā saprašana.
Tagad zinu vēl vienu veikalu, kur neko nepirkt. Iesaku citiem šī veikala produkciju izvēlēties uzmanīgi, pārbaudot derīguma termiņus.

K

R rukjis 08.09.2010

Veikals narvessen pirms deriguma terminja beigam vareja uzlikt labaak labu atlaidi, nevis kraaptu cilvekus.

C C 26.11.2010

Nja, arī uz čaka ielas narvesenā jau 2x esmu dabūjis vecas šokolādes.. acīm redzot, tā ir sistēma visos Narvesenos.