www.sudzibas.lv Narvesen vecas maizītes

Narvesen - vecas maizītes

Jau kuro reizi iegādājos šajā veikalā(t/c Mols Narvesenā) vecu neēdamu topmaizi.Ir reizes, kad trāpās laba, bet ir reizes, kad pilnībā neēdama, turklāt var redzēt no malas, kad topmaižu ledusskapis ir arī reizēm pārbāzts ar vecām lango un tādām trīstūrmaizītēm. neuzskatu, kad tas ir normāli. Turklāt pēdējo reizi kad pirku maizīti dzirdēju kā pārdevēja teica savam draugam:'' iedomājies mums atkal pilns ledusskapis ar vecām maizītēm un topmaizēm''ar piebildi kā jau vienmēr. Līdz ar to arī sapratu, kad neesmu vienīgā, kam noteikti tiek pārdota kāda veca maize. Tad nu nolēmu iestīties plauktos stāvošo trīstūrmaizīšu un salātu termiņos, tad arī tur bija dažas maizītes ar iztecējušu termiņu.

Turklāt arī apkalpošana šajā veikalā ir drausmīga, jo sevišķi no pārdevējas Sigitas puses, ļoti nelaipna klientu apkalpošana, kā arī mēdzu uzskriet vēl vinai pārdevējai šajā veikalā, kurai vārdu gan nepateikšu, bet viņa arī vienmēr stāv ar "piepūstu" seju un izturās ar tādu attieksmi kā: nu ko jūs šeit nākat!

Šādu informāciju sanāca ievākt, jo šī ir parocīgākā vieta pa ceļam uz darbu un no darba, kur ieskriet, ko uzkožamu nopirkt, bet nu zinu skaidri, ka tur vairs neiegādāšos pilnībā neko..

A Andris 25.08.2010

Nu ko tad tu ej uz turieni, ja reiz vairākkārtīgi esi iegrābusies vecās maizēs, saindēties gribi?

S sanita 07.09.2010

paldies kad informejat es tagad zinasu kad uz so Narvesenu es nejiesu est jo nezinu ko vel man ari iebaros [slēpt]@
tad uz tadu narvesenu vajadzetu aizutit tadus cilvekus kas parbauda terminus

K katrīna 09.09.2010

Esmu strādājusi šajā Narvesenā un varu teikt, to, ka ledusskapis ir pilns ar vecām maizītēm tapēc, ka veikala vadītāja (ši pati nelaipnā Sigita) neuzskata par vajadzīgu viņas laicīgi atgriezt atpakaļ. Es neiesaku pirkt ēdienu (topmaizes, hotdogus u.tml), ja attiecīgajā dienā Sigita strādā, jo biju ievērojusi, ka atnākot uz darbu un ieskatoties ledusskapī regulāri pie svaigajām maizītēm tiek pieliktas un tirgotas vecās.
Komentāru par to, ka ledusskapis pilns ar vecām maizītēm, izteica man zināma meitene un esmu pārliecināta, ka viņa netirgo vecās. Un arī es tā nedarīju.
Pārējās darbinieces vienmēr seko līdzi derīguma termiņiem.