www.sudzibas.lv Narvesen uzmākšanās pie kases!!!

Narvesen - uzmākšanās pie kases!!!

Vairāk nevis sūdzība, bet sirds kratīšana. Vienkārši apnika tā nemitīgā uzmākšanās pie kasēm no Narvesen un Drogas pusēm par citu preču iegādi "Vai negribat iemēģināt jauno skropstu tušu? vai negribat iegādāties jaunos "puņķu" svaigos lakatiņus?" u.tmldz. Vienkārši krīt konkrēti uz nerviem, nevar tak izturēt un galvenais, ka cik skatos pie kases, visiem kaitina, daži pirms vēl paspēj piedāvāt pircējs uzreiz iebļaujās "NĒ!". Vai Jums arī šķiet normali? Kas tas par marketingu, kur ir pārdomāts plāns par reklāmu, neužēļi ja man vajadzētu tušu es viņu neieliktu uzreiz groziņā, nevis pēkšņi pirktu pie kases? Man jau liekas, ka tas viss ir pārlieku uzbāzīgi.

J

D darbs 02.09.2010

a ko tu gribeji? pardevejs piedava preci a ko citu vinam piedavaat vel? sexu tev??

J Ju 02.09.2010

tas ir tikai kasieris, kas pieņem preci pie kases ;) tas nav pārdevējs - konsultants :D

J Ju 02.09.2010

vismaz Drogās jau nu točna

A aaa 02.09.2010

jaaaaaaaa
tacu loti gruti pateikt "paldies, ne"
...

D darbs 02.09.2010

Ju: Vai negribat smalkmaiziti, vai kaut ko padzerties?? Varbuut aviziti piedavat vai prezervativus?? Gomestos super akcija tagad :)))

J Ju 03.09.2010

man luudzu pacinju prezervatiivu, 5dienas vakaram noderees ;)

L lopesa 03.09.2010

oiii, man arī drogās tas nepatīk, un ja vēl atsaki, tad kasiere saviebjās...

E Eleonora 03.09.2010

nezinu, man personīgi nav grūtības pieklājīgi atbildēt ar nē, paldies. viņiem taču ir kaut kā jāreklame, jāpārdod sava prece, un katram savs veids. ja nepatīk, tad nav jāiet uz konkrēto veikalu, neviens galu galā nespiež taču.

Z zane 06.09.2010

Fui, man arii nepatiik taa uzmaakshanaas. Sarkandaugavas Drogaas veel regulaari prasa "maisinjs vajadziigs"?

G ghfhfghfgh 06.09.2010

Kāds tur marketings? Man personīgi iekšā negribas tur iet, jo tā uzbāšanās vnk riebj!Es saprotu, ka tās nabaga pērdavējas nav vainīgas, bet nu kaitina afigennaa..

B bite 09.09.2010

labāk jāpadomā kā jūtas tās nabaga kasierītes, nu nav nekāda prieka to darīt, bet ja to nedari-tinies prom!

M Marija 09.09.2010

:D Es nesen pirku šampūnu, pienācu pie kases, kasiere man to noskanēja un saka " Vai negribat iegādāties šampūnu?" un rada uz kaut kadu kas stāv blakus un maksā 2 reiz dargāk. Nu vienkarši smiekli nāk, es jau iedevu naudu par to šampūnu ko izvēlējos, nē man vēl vienu piedāva ))

A Agnesse 12.09.2010

Tas ir viņu darbs un viņām par to maksā!!!
Viņām tak pašām jau riebjas vienu un to pašu malt, bet tas ir jādara, par to viņām maksā!

A Artanis 14.09.2010

Vispār jau arī pašām pārdevējām tas ļoti nepatīk un liek justies kā muļķēm, bet tā diemžēl ir mārketingā neapšaubāmi izglītotās vadības nostāja, ka obligāti jāpiedāvā papildus produkti.

Z Zaurijs 28.09.2010

http://zaurijs.wordpress.com/2010/08/27/iesmeresana-narvesena-ari-statoila/ - tāpēc arī uzbāžas pie kases ar produktiem.

A Aiwa 27.11.2010

ai jus cilveki esat stulbi nesaprotat ka tas ir vinju darbs un ja vini to nedara var pazaudet darbu.