www.sudzibas.lv Narvesen Strādā, kad grib

Narvesen - Strādā, kad grib

Narvesen kiosks Lomonosova ielā, pretī BSA strādā kad grib. Viņam vnk ir kādas mistiskās pauzes, pārdevējas vai nu kur ir aizklīdušas vai arī sēz iekšā un ir pielikušas zīmīti, ka slēgts. Saprotu, ja gadās, ka kaut kur jāaiziet, bet tas, ka tā ir regulāri sāk krist uz nerviem.

G

T Tims 09.01.2009

Ja tās pārdevējas tur strādā pa vienai, kā lielākoties arī ir, tad astoņas stundas neēst un neiet uz WC ir neiespējami. Pie kam arī veikala atkritumi ir jāiznes. Pa kuru laiku tad to visu darīt? Ļaut lai cilvēki klaiņā pa veikalu, kamēr pārdevēja sēž uz poda vai iznes atkritumus? Nu tas arī nav nopietni. Un ja viņa Tevi apkalpos ar desmaizi rokā? Tad Tu atkal te rakstīsi sūzību...
Un nevajag teikt, ka viņām tas viss ir jādara pirms vai pēc darba. Likums paredz, ka jebkuram strādājošajam, kuram darba laiks ir ilgāks par 6h, pienākas pusstundas pārtraukums par katrām 4h, ko nostrādā. Viņu gadījumā tā ir stunda. Laiks gan līgumā nav noteikts - precīzi ieplānot laikus tādā darbā ir grūti, tāpēc tie pārtraukumi ir neregulāri. Neaizmirsīsim, ka arī apkalpojošajā sfērā strādājošie ir tikai cilvēki.