www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss un garastāvokļa bojāšana

Narvesen - Slikts serviss un garastāvokļa bojāšana

Sveiki, gribu pievienot sūdzību par Siguldas Narvesena jauno darbinieci, kuras maiņa bija strādājot 25 jūnijā. Es kā parasti pirms vilciena gribēju paņemt sev kaut ko ēdamu, ieraugot akciju, kur dzēriens un ēdiens bija pa 2.50,respektīvi piemēram hot dogs un Coca-Cola, ejot pie kases, sāku ka gribu šo komplektu, viņa man nepateicot ne sveiki un neko, sāka smieties acīs un prasīt ar smiekliem kādu hot dogu es gribu, es viņai saku ka gribu hot dogu ar tortillas maizi, citādāk sakot lavašs, uz ko man viņa atbild ar lielām acīm un intonāciju kaut es viņai paprasītu izdarīt kaut ko tiešām šausmīgu saka-"kas tā par maizi ir, man tāda nav", un sāka atkal rēgt un prasīt kādu es gribu, kabanos vai vīnes un vēl nosauca 2 veidus, uz ko es viņai atbildu ka viņiem tur ir uzrakstītas tikai 2 veidi kurus var izvēlēties uz ko man viņa atbild pārtraucot mani to pašu tekstu "kabanos, Vīnes un vēl citi 2" smejoties man acīs, sapratot ka nav jēgas kaut ko prasīt un runāt, nopirku kolu kuru viņa izsita un aizgāju, jo līdz vilcienam palika 3 minūtes.

Agrāk bija 100 reizes labāk apkalpošana nekā šodien, protams ka saprotu ka viss atkarīgs no paša pārdevēja, nevis no veikala kopumā, bet tā pat bija nepatīkami.

W

L Luīze90 25.06.2018

Autorīt Tu pati esi strādājusi Narvesenā?
Ja godīgi pēc pieredzes strādājot Narvesenā,tad mīļā sirds atvaino,vai nu izskats galīgi garām,vai nu ar īgnum pods pati esi,ja jau rēca Narvesenā.
Smieklīgi,ka esi pati neizvēlīga,kā arī laikus ir jādomā velmes pirms iegādājies,kaut ko pirms vilciena attiešanas laika.

C critical thinker 25.06.2018

kur ir tāda vieta, kur cīsiņu tin tortijā un sauc par hot dogu?

Facepаlm 25.06.2018

Varbūt iepriekšējās pārdevējas jau bija pieradušas pie tava izskata...

Komija 24.07.2018

Cilvēki mēdz būt dažādi, bet smieties klientam sejā nav pieņemami.

P Peace&Love 10.01.2019

Во 1х с чего вы думаете что вам ВСЕ должны и вы король ? НЕТ. Во 2х с чего вы взяли что именно для вас, для короля должно быть какое-то особое отношение и др. человеку при виде вашего высочества запрещено смеятся? Вы могли тупо отказаться от покупки а не устривать срач на весь магазин. Посмеялись сопливому мальчику в лицо - ну и что, не помер же?! Как же меня просто морозят такие как ВЫ. Снимите корону , мужичишка!