www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Vakar t/c origo vidējā narvesenā pārdevēja blondiem matiem apaļīga nepieklājīgi izturējās pret klientiem. Nāca klāt un bļāva virsū pavisam nepamatoti. Kamerās viss fiksēts.
Otrkārt kā gan pārdevēja savā formas tērpā bez jakas drīks iet ārā pie origo stāvēt un pīpēt?

Tā ir viena un ta pati pārdevēja?A kāpēc viņai jaku jāvelk?Pārdevēja vai tad nav cilvēks,pipēt nevar?

A AnnaPanna 19.07.2017

Un ko viņai savu 10min pārtraukumu izmantot ejot pārģērbties savās drēbēs,ātri uzpīpēt,kaut ko ātri apēst,apmeklēt tualeti un tad atpakaļ ielekt formā? Tevi traucē tas,ka viņa savā formā ārā pīpē? Kā?

Z zaķisP 19.07.2017

A viņām algas mazas.

I IrTi 21.08.2017

Manuprāt nedrīkst smēķēt darba formā, varēja jau ar jaku vai lakatu piesegties un cik man zināms tad pie dzirdzniecības centriem vispār darbinieki drīkst smēķēt tikai tam paredzētās vietās un tā vieta parasti nav pie ieejas.
Par algas apmēriem darbinieks uzzin pirms sāk strādāt, ja alga neapmierina, tad var meklēt arī citu labāku piedāvājumu, nevis bojāt garstāvokli citiem.
Bet sudzības autorei gribu aizrādīt ka Jūs nedrīkstas publiskot video, bez šīs personas piekrišanas, šajā video gan ir grūti kaut ko saskatīt.