www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Šodien saskāros ar ļoti nepatīkamu apkalpošanu Rīga Plazas Narvesen kioskā veselas 3 reizes pēc kārtas, apkalpoja meitene ar vīrišķu manieri un blondiem īsiem matiem, attieksme vienkārši briesmīga, ne paldies, ne lūdzu, naudu nomet kā tādam sunim. Vienkārši briesmīgi, kā var vispār darbā pieņemt cilvēku ar šādu attieksmi pret klientiem.

As Asdfghjkk 04.06.2018

Plazas Narvesenam pirms kādiem 3 mēnešiem mainījās vadība ar visu kolektīvu. Tāpēc arī tagad ir tik daudz sūdzību, apkalpošana tiešām briesmīga, darbiniekiem viss vienalga, plaukti mūžīgi tukši, iepriekš bija pilnīgs pretstats. Pilnīgi negribas tagad iet uz turieni, Maxima tūlīt būs vaļā, šie varēs tur sprāgt nost, neviens tur vairs tuvumā neies. Tā, lūk. Jādomā, kam uzticēt konkrētu kiosku, kam līdz šim peļņa bija milzīga

Ev Evakalnina 14.03.2019

Bet tu kuce jau ari esi suns. Nu ko iesi sudzeties Diana ar initu

Ka Kadas 05.06.2018

Izskatās kādai te pašai gribas iekortelēties. Visu zinam visu varam- pašas labas visi citi slikti. Vai tikai nebūs kāda interesīte? Subjektīvi dāmas subjektīvi. Negācijas nav ko izgāzt. Man ir laba pieredze ar Plazas narvesen. Meitenes sestdien palīdzēja bērnam sulu izspiest, utt. Izbeidziet to negatīvismu

Mo Monardas 28.08.2018

А вам простите попу лизать должны? Рабочий график чаще полный день, от 13ч на ногах. Не удивительно, что столько жалоб на то что работники не приветливые.