www.sudzibas.lv Narvesen Slikta apkalposana

Narvesen - Slikta apkalposana

Pirms paris minutem iepirkos narvesena kurs atrodas tiesi centraltirgus pietura.. un pardeveja bija loti nepieklaiga. Man vaidzeja samaksat 1.85 es skaitiju man sanaca. Vina izskaitija un man truka 20centu. Un vina pateica"tu nemaki skaitit,laiks iemacities" kaut vai es pardeveju vispar nepazistu.pati stradaju narvesena tapec zinu ka pret pircejiem ta nav jaizturas. Bet ar smaidu jastrada un pieklaigi japasaka ka trukst. Un si nav pirma reize ka tiesi si sieviete ir nepiekliga

veesaa007 23.02.2018

Es, ar smaidu un pieklājīgi, tev, Linda, pasaku- tev totāli trūkst izpratnes par gramatiku, pieturzīmēm, kā arī matemātiku.

L Lauris 23.02.2018

Ja jau pieminēji, ka nav pirmā reize, varbūt tad tiešām tava nemācēšana skaitīt pārdevējai jau ir līdz brošai?