www.sudzibas.lv Narvesen Slikta apkalpošana

Narvesen - Slikta apkalpošana

Šodien pirkām Narvesenā maizītes - biespiena un vistas, kad ieradāmies vietā kurā bijām nolēmuši viņas notiesāt atklājām, ka esam saņēmuši tikai biezpienmaizītes, bet vistas nav iedotas. Protams, esam jau vainīgi paši, ka nepārbaudījām, kas mums maisiņā ielikts, bet ... Vai tad Mola Narvesena meitene paliks bagātāka par tām divām vistas maizītēm? Vispār biju ļoti nepatīkami pārsteigta par attieksmi.
Sen mani nebija apkrāpuši veikalā. eh ...

R

A Aleksa 19.08.2010

Kā jau minējāt- pa lielām paši vainīgi, ļoti šaubos, ka pārdevējai ir liela interese jūs piekrāpt, galu galā, nauda jau ir kasē...visdrīzāk, ka pārdevēja pati nepamanīja, ka neielika vistas maizīties. Bezjēdzīga sūdzība, visi cilvēki kļūdās.

G Gunta L. 19.08.2010

Nu, principā, pircējs nav vainīgs, jo tika samaksāta nauda par pirkumu, kurš netika iedots. Tā noteikti nedrīkst būt. Pārdevējai nedaudz jāpatrennē atmiņa, lai atceras, ko pircējs nopircis, tas arī viss!

A Andris 19.08.2010

Es teikšu tā-vainīgi esat paši!

K Kaija 08.09.2010

Nu protams, protams, pircējai bija pārdevējas klatbūtnē jāpārskaita visas maizītes turklātv vēl japarbauda, vai iedotas prasītās!