www.sudzibas.lv Narvesen Slikta apkalpośana

Narvesen - Slikta apkalpośana

05. 06. 2016 Dzelzavas 37 Narvesen kioskā iegādājos e - talona vienbiļeti 1. 15 eur. Vērtība vajadzīgo summu skaidrā naudā 1. 15eur kioska pārdevējai Liqijai K. Iesniedzu sīknaudas nominālos 0. 01 - 0, 20 EUR. Monētās, uz ko pārdevēja Liqija k. Ļoti asi un nekorekti reaģēja, izteica sašutumu ka tādu naudu svētdienā jāskaita un kasē jāliek, un esot jāpārbauda katras monētas īstums. Šinī gadījumā rodas jautājums, vai Narvesen kioskos vairs nepieņem Latvijas republikas oficiālo naudu EUR centus un vai Narvesen kiosku pārdevējiem nav pienākums pieņemt un pārskaitīt naudu par pirkumu, kā arī laipni un korekti apkalpot pircējus? Sašutusī pircēja i.

R

K KrisRapsAkmens 30.08.2016

Nē, Nepieņem Gan, Sīknauda Latvijā ir nauda ar kuru var aizpildīt pirkuma galu, kā piemēram, 20.37 eur. tātad, 3 centi ir 20 euro un 30 centi izmaksa maksimāli lielā nominālā un tikai 7 centi ir melnajos.
Latvija ir mēslu valsts kur pat nbaudu nepieņem, es arī biju iekrājis kādus 20 euro pa melnajiem un neviena banka neņēma pretī, DNB Bankas darbiniece pat sāka smieties apr mani teikdama, ka mūsu banka vispār nepieņem un nemaina naudas zīmes.
Latvija ir vnk mēslu valsts kas apzog un izņirgajas par cilvekiem.
Vbeikali arī ir tiesīgi atteiktie sno melnajiem