www.sudzibas.lv Narvesen Sliks/pazemojoš/rupjš serviss

Narvesen - Sliks/pazemojoš/rupjš serviss

Narvesen pretī Rīgas AO , šorīt (29.01 6:35) bija tik rupja pārdevēja, ka noveda mani gandrīz līdz asarām. Uz vienkāršu jautājumu, vai ir jau gatavas kādas desiņas hotdogam man tika pazemojoši atbildēts, ka pārdevēja nesaprotot ko es vēlos??! Un kad paskaidroju ka jautāju jo zinu , ka tikko atvērušies un domāju ka desiņas tikko izliktas man rupji pateica ka es nekā nezinot un ka darba laiks ir ārā uz durvīm! Un ka manai zināšanai desiņas negrillē?! Pārdevējas paskats ar bija diezgan neprofesionāls- netīrs džemperis un nekur nebija manāma vārda šiltīte. Pats nejaukākais bija tas cik laipni tikka apkalpota kundzīte aiz manis... nu tiešām fuj! Vienmēr bija paticis Narvesen dēł tā cik jauki pārdevēji tur strādā!

K kartupelis2 29.01.2017

pamēģini par tādu algu pastrādāt ar jauku attieksmi.

Latviešu tautas 30.01.2017

Fui! ARPRATS! Publiski nošaut!

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

Jā, zinu, ir tāda vien tur strādājoša. Zemas algas arī tiem cilvēkiem. Es parasti ar mieru izturos un iecietību, ja redzu, ka tikko atveras un vēl, ja nav garastāvokļa. Jo saprotams, nav dzīves apstākļi un labu attiecības ģimenēs. Un vadība [slēpt]@s!