Narvesen - sdas

Tikko mani nošokēja Narvesen personāla kompetence. Biju iegriezies Narvesen filiālē pie Saktas lai nopirktu cigaretes, bet kad uzrādīju savu personas apliecinošo dokumentu(man bija eID karte), pārdevēja teica, ka tabakas izstrādājumus man nepārdos, jo nezin kas tas ir pa dokumentu, un viņi pieņemot tikai pasi vai tiesības. Paskaidroju viņai, ka tā ir jaunā eID karte, jeb Personas apliecība, kura Latvijā ir oficiāls dokuments jau kopš pavasara. Pārdevēja atbildēja, ka neko tādu nav dzirdējusi. Beigās viņas kolēģis viņai paskaidroja, ka tas tiešām ir oficiāls dokuments, un tiku pie saviem tabakas izstrādājumiem. Es biju iepriekš saskāries ar situācijām, kad pārdevēji pirmo reizi redz tādu eID karti, bet šis bija pirmais gadījums, kad pārdevēja vispār nezināja par tādas eksistenci. Nezinu kādā alā jādzīvo, lai palaistu tādu informāciju garām.

J

Ausainītis 14.08.2012

Tā taču Kombuļu Ineses māsīca!

P podzija 15.08.2012

Tik maziņš un jau pīpē! Vai mamma un tētis zina?

A aivarsa 17.08.2012

uj gudrīds dabūjis tagad id karti un grib pazīmēties ...paņem savu id karti un uzlīmē uz pieres sev lai visi taču redz ka tev tāda ir...antiņš...

F FlashForward 17.08.2012

podzijai un aivarsam - jūs debīli vai kā?! Kāds sakars te ir ar kaut ko tādu?!
Ja nav ko teikt, tad klusējiet - neapmierinātie skauģi un ciniķi!

A adri 06.11.2012

Man ir bijis labāks gadījums Origo Rimi; pirku vīna pudeli, ko būtu likt galdā mammas vārda dienā, jau stāvot rindā sapratu, ka tiks prasīts dokuments ( izskatos daudz jaunāka nekā esmu) . Vadītāja apliecību jau sagatavoju laicīgi, kad izskanēja ilgi gaidītais jautājums, pasniedzu savu apliecību kura tika izdota 2002. gadā. Mani pārsteidza jautājums "Kas tas tāds par dokumentu?" Man tajā brīdī aptrūkās vārdi, nesapratu ko lai saku. Acīmredzot pārdevējai nekad nav bijušas tiesības, un tās, kuras viņa jebkad ir redzējusi, ir bijušas jaunā tipa!

A adri 06.11.2012

Nevajadzētu cilvēkam pārmest nezinašanu par ID kartēm, varbūt strādājot kioskā neatliek tika daudz laika TV ziņām un avīzēm.