www.sudzibas.lv Narvesen Šausmu veikals

Narvesen - Šausmu veikals

Gribēju ko nopirkt Narvesen, kad piegāju pie letes man kājām virsū uzgāzās plaukts ar šokolādēm kas atrodas letes priekšpusē, un pēc mirkļa jau sajutu ka plaukta kante ir iecirtusies man tieši naga augšpusē un gāžas asinis. Bet pārdevēja mierīgi lasīja savas šokolādes. Cilvēki neejiet šajā veikalā, tur var arī uz galvas kas uzgāzties, tas tik ātri nesadzīst. Vēl veikalā nav aptieciņas, kurai būtu jābūt pēc noteikumiem.

V

V Valodasinspekcija 30.06.2010

Vineta - - - -> kāpēc neaizstāvat savas tiesības? Tāpēc arī valda visatļautība, ka cilvēki vienkārši klusē un pēc tam tikai anonīmu internetā liek savus rakstus... Tas neko nedod. Kāpēc nepiefiksējāt šo faktu un nerakstījāt uz Narvesen sūdzību? Viņiem ir jāatbild par nodarītiem miesas bojājumiem, kas radās viņu vainas dēļ, jo plaukts bija slikti piestiprināts. Kāmēr klusējam, saņemsim šādu attieksmi!

K Katt23 30.06.2010

Sveiki Kaspars ka redzu draudziņš vēl nav paaudzies:D:D:D

B bikse 01.07.2010

draudziņš Kasparam saulē sakaltis un nokritis :( līdzjūtība.

K Katt23 01.07.2010

Kad glabās var uzdavināt sērkociņ kastīti:D:D:D
Jūtu līdzi:(

Ierunājās pats nokaltušais:D

Kompleksi kompleksi...

L Loreal 29.07.2010

Nu tak jāskatās, kur kājas liekat... :( un tiešām vajadzēja to risināt jau tur, nevis rakstīt anonīmi...

D darbs 22.08.2010

VAI TU PRINCESITE, NADZINU SABOJAJUSI. NEAIZTIKTU PATI PLAUKTU NEKAS NEKRISTU. PATS STRADAJU NARVESENA UN ZINU TADUS CACAS KA TU KURAS NAK TUR KASKETIES, PARSVAR JAUUS JASUTA DIRST!!!

T takia 16.04.2011

Bet jūs par salauzto plauktu un sabojātajām šokolādēm vismaz veikalam atlīdzinājāt ? Par tādām saka - zilonis trauku veikalā .

č Čoms 16.04.2011

Kā sodu par sačakarēto plauktu, vajadzēja likt apēst visas šokolādes.