www.sudzibas.lv Narvesen Šausmīgi darbinieki

Narvesen - Šausmīgi darbinieki

05.03.2013. Iegāju Narvesen veikalā (pretī Centrāltirgum) nopirkt sev kāroto žurnālu. Kamēr izvēlējos, kādu tieši vēlos, nevienam netraucējot, Narvesen darbinieki mani sāk pazemot, rupji man ar pirkstu rāda kā tieši jānovieto žurnāli, kaut vai noliku to katru savā vietā, tikai redziet ne tieši kā viņiem vajag. Kaut gan sakot - darbinieki - JUMS MAKSĀ PAR TO ALGU!!! Ja arī Jums tā alga neapmierina, tad kas jūs piespiež tur strādāt? Klients ir klients, ja nemākat komunicēt un laipni apkalpot, tad ko Jūs bāžaties strādāt veikalos? Pati strādāju veikalā un nekad nerādu klientam kas kur jānovieto, bet daru to pati, jo tas ir mans darbs, par ko saņemu algu!
Par to vēl dabūju dzirdēt, kā mani aiz muguras aprunā.. Šajā dienā tur strādāja jauna meitene un gados vīrietis (ja nemaldos krievu tautības cilvēki, jo aprunāja krieviski).
Agrāk bieži iepirkos Narvesen veikalos, bet tagad, diemžēl, klientus Jūs zaudējāt, pat ne vienu, bet vairākus, jo kioskā nebiju viena, un cilvēki, kas dzirdēja un redzēja notikušo bija šokā. Pati nekad nebiju redzējusi tik ŠAUSMĪGUS darbiniekus.

K

S satsana 06.03.2013

Kā juriste iesaku Jums uzrakstīt iesniegumu "Narvesen" centrālajam birojam par šo notikumu, norādot precīzu adresi, kur veicāt pirkumu, un datumu. Lai viņi atlaiž tādus darbiniekus, strādāt gribētāju šobrīd ir daudz, atradīs labākus. Centrālā biroja adresi varat atrast "Narvesen" mājas lapā www.narvesen.lv.