www.sudzibas.lv Narvesen rupja apkalpošana

Narvesen - rupja apkalpošana

Vēlos pasūdzēties par šī narvesena pārdevēju. Viņa ir ļoti nekorekta un negribīgi apkalpo klientus. Iegāju no rīta narvesenā,lai kā vienmēr nopirktu cigaretes un kafiju, pieeju pie kases un mani jau sagaida pārdevēja ar neapmierinātu sejas izteiksmi. Nomurmina "labrīt" un negribīgi mani apkalpo. Pārdevējas vārds ir Anastasija. Saprotu,ka varbūt cilvēks no rīa noguris,vai kā savādāk,bet man šis pirkums sabojāja garstāvokli uz visu atlikušo dienu. Vienkārši esmu pieradis,ka narvesena pārdevējas vienmēr ir smaidīgas un laipnas.

I Iraida 28.07.2012

Izklausās jau nu tik bērnišķīgi, ka es nezinu, par katru nieku rakstīs sūdzības. Itkā tā pārdevēja nav cilvēks.

*Delfinka* 29.07.2012

bļaa, man katru dienu gadas iegriesties veikala, kur apkalpo man nepatikamas sejas, nu un uz katru skriesim raxtit? ļoti nesmuki no "puiša" puses...(akišos)

Ausainītis 29.07.2012

Delfinka čau! Kur Tu biji pazudusi?

*Delfinka* 29.07.2012

Sveiks! darbs-darbs-darbs!!!

Ausainītis 29.07.2012

Man arī ir darbs, bet šodien taču svētdiena, vajag izklaidēties!

N Neaizmirstule 29.07.2012

NARVESEN pārdcevējām LIEK tēlot un runāt visādas muļķības klientiem! tā notiek tajā aptaurēto biedrībā.