www.sudzibas.lv Narvesen pārdevēju attieksme pret klientiem.

Narvesen - pārdevēju attieksme pret klientiem.

Ar diezgan nepatīkamu apkalpošanu man nācās saskarties Alfas Narvesenā, kas atrodas pie Rimi, precīzāk ar kasieri vārdā AGNESE.
Situācija ir sekojoša, es pieeju pajautāju hotdogu ar top maizi, tad sākās kkādas nesaprašanās par to, kādas desiņas viņiem ir pieejamas, man bez maz vai, pašai bija jāuzmin, jo no Agneses teiktā saprast nevarēja neko, tad viņa pietupās -ko viņai vajadzēja zem galda, tas man vēl līdz šim nav skaidrs - un kko bubināja pie sevis -protams, es viņu stāvot aiz kases otrā pusē neredzēju -tad pēkšņi viņa piecēlās un dusmīgi skatās uz mani -es nesaprašanā jau gribu jautāt kāpēc ir tā jāskatās -nepaspēdama neko pateikt -dusmīgā balsī Agnese saka mums nav top maizes ar sieru, bet ar vistu -es saku, ka es nebīju pat iedomājusies, ka viņa tur zem galda runā ar mani, uz ko viņa atbildēja, ka Protams, ar ko gan citu..
Tātad kurš normāls cilvēks šādi apkalpo klientus? Vienkārši šie pārdevēji ir palaidušies un būtu labi, ja šīs sūdzības kāds ņemtu vērā un iemācītu, kā ir jāapkalpo persona, uz kuras uzņēmums nopelna., ja vispār vēlas saglabāt klientus.
Es jutos mazliet pazemota, ka ar mani runā balss zem galda, pēc tam bļaujot virsūm, itkā tas būtu pašsaprotami, ka tā būtu jārunā ar klientiem, un ka tas viss ko viņa teica, bija domāts man!
Sabojāts garastāvoklis uz visu dienu.

D

T ToDamne 22.06.2011

Varēji beigās šo pasūtīt dirst par tik laipnu apkalpošanu, un doties mierīgu sirdi uz normālu ēstuvi.

0 0000 22.06.2011

Zinu šitos debilos pircejus, pakaļu redz neviens nenolaizija...

4 4angal! 23.06.2011

Ja smotrju tebe voobcse lu46e doma sidetj! Vi6la v ljudi i na vseh nastri4ila srazu!

I Ieva 23.06.2011

Labrīt māsiņ! Man tiešām ir prieks, ka tu esi pamodusies!

4 4angal! 23.06.2011

Molodec! Ne rasslabljae6 bulki!

I Ieva 23.06.2011

Tu laikam galīgi slāba esi palikusi, kad pat līdz datoram aizrāpot nevari. Laikam sācies lielais plosts? Vai atkal jāsniedz daudz intīmpakalpojumu.Kur tad palika tevis solītie pakalpojumu sniedzēji?Laikam tiešām tev pat draugu nav, esi plika kā pirksts.

4 4angal! 23.06.2011

Ni4ego novogo ja smotrju ti tak i ne pridumala! Ne interesno!

I Ieva 23.06.2011

Man nekas nav jāizdomā, tā ir dzīves patiesība?Līgo svētkiem vodku jau nopirki?

I Ieva 23.06.2011

Māsiņ, tev tos matus pie pļeškas pielīmēja, vai implantēja cūkas sarus? Interesanti būtu redzēt, kā tu izskaties ar savu jauno frizūru!

4 4angal! 23.06.2011

Eto tvoj prazdnik! Napoe6sja, natancue6sja, uroe6sja! Vse po staroj sheme! Uda4i!

I Ieva 23.06.2011

Vai tad jūsu nācijas pārstāvjiem citu svētku, kā oktobra revolūcijas un uzvaras svētku nav?Nabadziņi, jūs taču esat Dieva apdalīti!Un kas tev liedz mums palīdzēt svinēt arī šos svētkus?

E Esesesseseseseses 23.06.2011

Aaaaaa, mazgadīgā mauķele Ieva ar pamodusies! Lai suns Tavu kājstarpi laiza... ute sīkā! :D :D :D :D :D :D ... un nokož bumbulīti...! :D :D :D :D :D :D

I Igors 29.06.2011

Varu pateikt to pašu arī par citu veikalu pārdevējiem... Klientu apkalpošana mūsu valstī ir ļoti zemā līmenī.

X XXX 11.07.2011

Klienti muusu valstii ir veel debiilaaki. Itsevišķi tās večās PSRS maukas. Pašām vairs neviens nemaksā pa to ka tiek drāztas un tad izlādējas uz ko vien var

R rojs2 11.07.2011

Fū, rupji bābieši ne sievietes.

S Simona 16.08.2011

vajadzēja uzrakstīt Narvessen vadībai iesniegumu par sūdzību.