www.sudzibas.lv Narvesen Nepienem ID karte ka personas apliecinosu dokumentu

Narvesen - Nepienem ID karte ka personas apliecinosu dokumentu

Si veikala pardeveis atteicas pienemt manu ID karte ka personas apliecinosu dokumentu, jo taja virsu, ka cita valsts pilsonim, man ir rakstits, "uzturesanas atlauja". Paludzu lai pasauca vaditaja, bet vaditaja pateica ka sis dokuments par personas apliecinosu neskaitas. Ne uz kadiem orgumentiem sis divas meitenes nereogeja, to pasu pateica ari apsargs. Visi tris staveja ar gudram sejam. Taja pasa diena iegaju uz pilsonibas un migracijas lietu parvaldes saitu, kur pie iersonas apliecinosiem dokumentiem bija atteloti 3veidu ID kartes un 5 veidu paseshttp://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/personu-apliecinosi-dokumentiEsu loti neapmierinata ar to, ka tirdzniecibas darbinieki nenem vera valsts izdotas dokumentus un zlsagade savas nezinasanas del cilvekiem neertibas.

K kiklo 26.11.2014

kam NARVESENam vispar jarada dokumenti?????

L ladaziguleva 26.11.2014

Pec valsts 2013. gada izdotam likumam personam lidz 27 gadiem ir japrasa dokumentus pirms alkohola un tabaka izstradajumu pardosanas

db 26.11.2014

Un beigās tu atgriezies uz to Narvesenu un visus apšāvi ar vinčesteru? Vai aplaistīji no ārpuses ar benzīnu un aizdedzināji?