www.sudzibas.lv Narvesen nekvalitatīva apkalpošana

Narvesen - nekvalitatīva apkalpošana

SIA "Narvesen" strāda cilvēki,kuri vispār nezin krievu valodu,tāpat kā angļu valodu. Viņi vispār neruna krievu valodā,kā arī neko nesaprot tajā valodā. Pārdevēji nevar normāli, kvalitatīvi apkalpot cilvēkus. Nevar risināt problēmas un atbildēt uz jautājumiem.
Viņi nepareizi izsita e-talonu pagarinājumu, braucienu skaitu utt. un par to nenes nekādu atbildību.
Briesmīga apkalpošana un attiesksme pret krieviem,kas sastāda 1/2 daļu no Rīgas iedzīvotāju.

K

Latviešu tautas 22.01.2014

Вот такие "патриоты" и голосуют за разрушителей Латвии, выкормышей бандитского общака типа "Visu - Latvijai!", TB/LNNK!.. Для справки партия "Visu - Latvijai!" целиком и полностью финансируются Орган.Преступными Группировками (читай: бандитами) Латвии и... России!

P peppermint 23.01.2014

Interesanti, ka cilvēks, kurš ir tik ļoti apvainojies par to, ka netiek saprasts, diezgan skaidrā latviešu valodā ir spējis savu problēmu uzrakstīt. Tad jau laikam tomēr prot to valsts valodu. Un tādā gadījumā-kur vispār ir problēma?
Tam, kurš kaut ko vamslāja par to, ka Rīgā 1/2 no iedzīvotājiem ir krievi, skaļi oponēšu-tie ir latvieši pēc pilsonības tikai gana stulbi, lai savas dzimtās valsts valodu nespētu/negribētu iemācīties. Vai arī atklāti parāda naidu pret to.Paši drīsktiet izvēlēties sev vēlamo variantu :D

A awrjrjar 23.01.2014

Viena lieta, ja esi iebraucējs Latvijā vai dzīvo te neilgu brīdi - skaities tūrists, labi, tad būtu saprotami, ja apkalpotājs censtos runāt ar tevi angļu vai krievu valodā (ja zin to, tas nav obligāti). Kā minimums ir jāzin angļu valoda, bet tas arī viss (lai gan izskatās, ka sūdzība ir arī par angļu valodu).

Šajā gadijumā sūdzība šķiet nepamatota, jo sūdzētājs māk labā līmenī rakstīt latviešu valodā, tātad runa ir par principiem - kāpēc krievs, kas runā latviski, nevar veikalā runāt latviski ar latviešu pārdevēju? Kāpēc lai pārdevējam būtu jāskrien pakaļ visām tā klienta vēlmēm?

Protams, klientam taisnība un bla bla bla, bet visam ir savas robežas - šis ir sāpīgs nacionālais jautājums un jau kļūst apnīcigi šis murgs, kad krievu arguments ir "aprobežotais, ko tu tik vienu valodu zini, runā citās, esi starptautisks" un vēl kaut kādi sūdi. Māku 5 valodas, tajā starpā krievu (labā līmenī), bet atsakos ar cilvēkiem komunicēt krievu valodā (ar dažādiem izņēmumiem, kur tas ir saprotams, piem. kāds krievu onkulis, jau kārtīgā sirmā vecumā, prasīja, lai iztulkoju viņam rēķinu - nu atteikt nevarēju, grūti jau valodas ir mācīties pēdējos dzīves gados), jo dzīvoju Latvijā un šī ir mana valsts. Krieviem ir sava valsts - dodaties turp, ja nepatīk latviešu attieksme.

Vācijā, Lielbritānijā, ASV, Krievijā un citur nebūtu pieņemami, ja tu dzīvo tajā valstī un nerunā ar vietējiem viņu valodā. Pat tūristiem dažreiz gadās nepatīkamas situācijas dēļ nacionālisma, bet Latvijā, izrādas, ka visiem latviešiem te pēc krievu iegribas ir viņu valodā visu laiku jārunā!

Izsmiekls, braucat uz savu smirdīgo Krievzemi, kur drīz cilvēkus pakārs par to, ka tie nerunā krieviski. Liekuļi.

E Edgarsab 24.01.2014

Skrieniet atpakaļ uz savu Maskavu - kamēr to "brālīgi" nav sadalījuši uzbeki un tadžiki. Ak jā - drīz vien Sibīrijas taigā bez ķīniešu valodas zināšanām neko iesākt vairs nevarēs! :)

E Edgarsab 24.01.2014

Skrieniet vien atpakaļ uz savu Maskavu - kamēr to nav "brālīgi" sadalījuši tadžiki un uzbeki. Ak jā, arī Austrumsibīrijas taigā bez ķīniešu valodas zināšanām NAV ko iesākt! :)

N nikzs 24.01.2014

uuu, kā uzdzen dusmas šitie krievi. Kādā sakarā par visām varītēm pārdevējam būtu jāspiež kaut kas ārā krieviski? Valsts valoda ir LATVIEŠU valoda, tā kā krievu valodas zināšanas šeit absolūti nav nepieciešamas, bet tu savā aprobežotībā atļaujies par to vēl sūdzību uzrakstīt, it īpaši, ja latviešu valodā pat rakstīt māki. Kāpēc tā darīt? Lai visai pasaulei paziņotu - "esmu krievs, minoritāte, gribu savas tiesības"? Riebums pret tādiem indivīdiem. Kaut kas nepatīk - kraties uz savu valsts parodiju. Tur tev būs ļoti patīkama dzīvošana. :)

N nikzs 24.01.2014

M mja 24.01.2014

Manuprat nav jegas pieverst uzmanibu okupantu pecteciem. Vinu aprobezoto domasanu zin visa pasaule.
Putina izvirzisana Nobela miera premijai bija kronis visam. :D
Ja nem vera, cik pasaule ir kiniesi, spanu, anglu, portugalu un vacu valoda runajosie, tad rodas konkrets jautajums- kadel pardevejam Narvesena butu jaruna krieviski? Vai tadel, ka utains gaismas nesejs citu valodu neprot? Statistiski nemot citas valodas tomer ir daudz vairak pasaule parstavetas un latvietim nekasa, ka utainas prot tikai sava urogjinu valoda ganities.

Latviešu tautas 24.01.2014

Edgarsab! Смотри чтобы ОПЯТЬ Сибирь не заговорила по-латышски...

Latviešu tautas 24.01.2014

mja! Скажи почему англичане (как и латыши) против того, чтобы в детских садах появлялись русские дети? Да потому что ваши языке НЕКОНКУРЕНТОСПОСОБНЫ по сравнению с русским языком! Вы думаете почему латышификация сделана государственной программой? ДА ПОТОМУ ЧТО РУССКИЙ ЯЗЫК АКТИВНО ВЫТЕСНЯЕТ ЛАТЫШСКИЙ ИЗ-ЗА ТОГО ЧТО... ЛАТЫШСКИЙ ЯЗЫК СЛОЖЕН В УПОТРЕБЛЕНИИ, ОН НЕ РАЗВИВАЕТСЯ, А ПОТОМУ КАНДИДАТ НА ВЫМИРАНИЕ! Вы хоть в курсе что Латвию ещё называют Балтийскими ВЫМИРАНТАМИ? Лет через 20 от латышского языка не останется и воспоминаний: из всех сфер его заменит если не русский, то английский. Хотя я уверен что это будет арабский!..

A Andronkols 27.01.2014

Kolosāli! Kad beidzot mēs visi Latvijā ieklīdeņiem iemācīsim, kā MŪSU zemē jāuzvedās!

Latviešu tautas 28.01.2014

Andronkols! Kad? Каd latvieši izmirst... Neilgi gaidit... Kad lidmāšina atlido no Rīgas uz Dublinu, latviešu bērni latviski kliedz: "Mamiņ! Mēs esam mājā..!"

Latviešu tautas 28.01.2014

Un vel. Latvija - nav jūsu zeme: pirms jūsu ciltiem tē dzīvoja slavu (vendi) un ugoru-somu cilti (līvi)! Tatad jūs arī esiet klaidoņi!..

T takia 28.01.2014

Krievu valodā runāt negrib, bet pelnīt uz krievu rēķina grib gan. Pretīga uzpītīga tautele tie latvieši.

N nikzs 28.01.2014

@takia
Un kāpēc gan viņiem to vajadzētu darīt? Neatminos, ka krievu valodai būtu piešķirts kāds statuss, kas piespiež to izmantot. Uzpūtīgi esat jūs, valsts valodu nelietojat gluži kā par spīti.

Ausainītis 28.01.2014

Nesaprotu, ķapēc neviens negāna krievu piegādāto gāzi, elektrību un degvielu. Tāpat daudzos no jums rit krievu asinis, jo padomjlaikos cītīgākie donori bija tieši krievu tautības dzērāji, un vai nu jumsmvai jūsu vecākiem ir bijusi vajadzīga asins pārliešana. Tikai žēl, ka pasē neierakstīja ka ir pārlietas krievu asinis.

M mja 28.01.2014

Kakedajs ar utainajiem viena brandza. Kopa ar vispasaules kulturas nesejiem, kuri pat kanibalismu atseviskos regionos ieviesa. Prieks un lepnums par musu kulturas nesejiem, kuri pat 20 gadus nespej valsts valodu iemacities, kura uzturas.

G13 29.01.2014

Ļeņins, Trockis un Staļins atī bija krievi? Kāpēc Krievija asociējas ar alkoholiķiem? Tapēc ka augstāk minētie kropļi veica lielāko genocīdu Krievijas teritorijā, iznīcināja impēriju, iznīcināja visus vērtīgos cilvēkus, izzaga zeltu, atstāja galvenokārt dzērājus un slinķus, kuriem piedevām vēl piešķīra vadošos posteņus savos miestos. Tāpēc Krievijai tagad arī ir tāds genofonds. Viss bija uz to lai likvidētu Krieviju. Un kas bija tajā laikā vispadotākie revolucionāru palīgi un pakaļu laizītāji - sarkanie strēlnieki un visi zina, no kurienes tie nākuši. Toreiz latvieši kā aitas skraidīja no vienas frontes uz otru, vajag taču savu pakaļu pasargāt, nekādas nācijas vienotības, tikai nodevība un liekulība. Šodien līkie deguni izmanto masu mēdijus lai sakūdītu valstis savā starpā un Krievija kā vienmēr ir pirmajā plānā. Latvija jau sen ir pārdevusies ar visu savu korumpēto valdību. Atliek tikai izskalot stulbajai tautai smadzenes, kas ņemot vērā šodienas tendences un nacionālo rezonansi, tīri labi padodas. Pat padsmitgadīgie idioti visā balsī bauro par okupantiem, kaut gan vispār neko no tā nesaprot. Kauns par tādu nāciju.

Latviešu tautas 29.01.2014

===================================
Та saucama "krievu laikos" starp latviešu "meitam" bija ierikota anonima aptauja ar vienigo jautājumu "Jūsu bērns(ni) no Jūsu oficiala vīra?" 2/3 atbildēja "Ne". Pesonīgi pazinu vairakus latviešu sievietes, kuriem ir bērni no toreizejo Padomju armijas zaldatiem... Un ne no slavu tautības parstavējiem, bet vai no Kavkaza, vai no Vidus Azijas! Tatad baumas par kaukazu gēnu latviešiem nav baumas: viņam ir pamats!..

B borgs999 29.01.2014

Tipisks padomju cilvēks kat3rinka uzsāka gaudot par tipisku šādu ļaužu problēmu - pārdevējs nelīda viņas priekšā uz vēdera un tas fakts kļuva par viņas personīgo traģēdiju . Es tādus invalīdus jaunībā arī satiku, par pārdevēju strādajot .
Pērk par latu, pretenzijas piestāda par simtnieku . Nu šī diskusija slaidi pārtapusi par nacionālā jautājuma risināšanu .
Es arī kādreiz cītīgi runāju ar krieviem krieviski, bet kad viņi mums referendumu sarīkoja, es sapratu, ka joki beigušies . Es nolēmu pats sev pierādīt, ka RĪGĀ VAR IZTIKT BEZ KRIEVU VALODAS . Un man izdevās bez lielas
piepūles . Pat tādos tipiski krieviskos kantoros kā autoservisi man NE REIZI NEVIENS NEPATEICA, KA MANI NESAPROT . Tā kā visa šitā muldēšana par krievu valodas mācīšanās nepieciešamību ir tipisks krievu " patriotu " un dažu latviešu salašņu ( diemžēl tadi ir starp mums ) fufelis .