www.sudzibas.lv Narvesen Nekad vairāk nestrādāšu narvesen

Narvesen - Nekad vairāk nestrādāšu narvesen

Sāku savas narvesen gaitas ar narvesenu 1050(vadītāja Valentīna Safranova) , kas atrodas lidostā Rīgā, sākumā viss gāja labi, priekšniecība jauka, kolēģi arī. Pēkšņi saslimu, jo 1050 pārdeva ziedus un temp iekštelpās bija pārāk zema lai norm strādātu. Līdz slimības lapai netiku, pēc slimošanas atnāku uz darbu un mani apmelo par to ka esmu speciāli pagriezusies kondicionieri uz 20 pāri grādiem. (ES PAT NEZINU KĀ VIŅU IESLĒGT!!) kad pieprasu parādīt kameru ierakstu, kur es to esmu darījusi, priekšniece kaut ko blandījās kaut kur apkārt nevarot ierakstu atrast, beigās no algas atņēma 30€ par zaudējumiem dēļ ziediem un algu samaksāja 100€, kur vēl no stundas likmes atņēma 10 centus. Iepatikās darbs narvesenā tādēļ meklēju kādu kas ir tuvāk mājām, atradu narvesenu kas atrodas pie vecās viesnīcas Latvija. Sarunājām pirmo MĀCĪBU dienu. Nevarēju ierasties, jo sākas sieviešu dienas un nevarēju izkāpt no gultas. Prasīju kad es varu atnākt nākošo reizi, bet saņemu īsu atbildi-nākamas reizes nebūs!, vēlāk tikai uzzināju ka esmu ne par ko momentā ielikta narvesen "melnajā sarakstā", kas parāda nākamajiem narvesen darba devējiem ka šo cilvēku nedrīkst pieņemt darbā. Vienalga turpināju savas cerības par narvesenu un sāku strādāt 1022, kas atrodas Spicē (vaditaja- Jūlija Kačare). Viņa esot sazvanījusies ar lidostas vadītāju un tā esot sastāstījusi vis kaut kādas blēņas, bet nu pārliecināju ka tomēr neesmu tāds cilvēks par kādu mani visi ir pataisījuši. Nostrādāju pirmo mēnesi, 194h vietā saņēmu algu par 168 h, aizbildinājās ar to ka kaut kas nav pareizi ar aprēķina sistēmu (neticu! cik ilgi jūs rēķināt algas un kā man vienīgajai var sanākt ka neskaita virsstundas?) atkal saslimu, šoreiz uzsēdos uz slimības lapas, pagāja ilgs laiks kamēr tiku uz pekām, jo no pirmās saslimšanas nebiju kārtīgi izārstējusies. Atnākot pēc slimošanas uz darbu, saņēmu pārmetumus gan no vadītājas gan no kolēģes, kuras ņirgājās par to ka biju atpūtā un ka slimības lapu esmu viltojusi , jo kā var tik bieži slimot?! Vadītājas attieksme pēkšņi ir palikusi pretīga, visu laiku kaut ko pārmet, piemēram, tikko pircējs ir iegādājies Hot dogu un neesmu vietā uzlikusi desu, seko agresīvi teksti par to kpc es neesmu uzlikusi un vai būšot kāda atbilde?! Kolēģei(Sintija) jau no paša sākuma es nepatiku, nezin kādu iemeslu dēļ, tā izturējās kā pati būtu galvenā un vadītu par visu, kad priekšnieces nebija un pat kad bija rupji runāja ar mani un visu laiku izrīkoja. Man gadījās aizķeršanās ar klienti, kurā vēlāk uzrakstīja sūdzību (mans paskaidrojums ir bildē zemāk). Pēc inventarizācijas nākamajā dienā atnāku uz veikalu un man liek rakstīt atteikumu no darba, jo man redz neuzticoties un es nemāku runāt ar klientiem. Bet ja mana kolēģe visu laiku paceļ balsi pret klientiem, nepilda precīzi savus darba pienākumus un darba laikā stāv pie žurnālu stenda un 30 min lasa, tad tas acīmredzot ir normāli! Vēl gribēju pieminēt par tām saucamajām "staigājam bulciņām"- tiek uz siltināšana iepr

Da

Do Dontkillmyvibe 01.11.2016

Tad noskaidrot vajadzēja kā ieslēgt kondicionieri. Tās ir elementāras lietas, ko noskaidrot pašā sākumā.
Kas par attaisnojumu "sieviešu dienas"???? Tas nozīmē ka sievietes nedēļu mēnesī var vnk., sēdēt mājās?
Kas par absurdu?
Darba devējiem nav pienākums turēt darbā tos, kam negribās strādāt un uz kuriem nevar paļauties! Kādu vēl reakciju Tu gaidīji?
Jaunieši rindās stāv lai tiktu darbā tai pašā Narvesenā. Un tādi kas reāli grib strādāt nevis izdomāt pasēdēt mājās pat nenoformējot slimības lapu vai atsēdēt mājās "sieviešu dienas" ????

Ma Macc 02.11.2016

Tulīt feministes sarosīsies :D

Gg ggggggggg 02.11.2016

Manuprāt jau pareizi darīja, ka ielika melnajā sarakstā. Kā var saslimt un līdz slimības lapai netikt? Ja ir tik šausmīgi slikti, ka nevar līdz ārstam aiziet, tad vajag ātrajiem zvanīt vai vismaz ar savu ģimenes ārstu sazvanīties. Ja nav atrunāts ar darba devēju, ka slimības lapa nav nepieciešama, tad tā vienkārši ir neattaisnota neierašanās darbā. Īpašās dienas sākās? Nu burvīgi, pilnīgi vārdu trūkst, lai aprakstīto šo absurdo iemeslu. Par ko vispār sūdzība? Narvesenam būtu jāraksta sūdzība, ka tādi darbinieki darbā stājas.

Da Darbinieks 03.11.2016

Kāds man ir sakars ar kondicionieri?! Ja es viņu neaiztieku un citā dienā man atņem naudu par to ka es esmu izdarījusi kaitējumu ziediem? + vēl ja to nevar pierādīt un es to neesmu darījusi?! Ja es 5 min pirms iziešanas no mājas nevaru izkustēties no gultas loģiski ka es netieku! Tas nav iemesls lai liktu "melnajā sarakstā" ;) nu sry, ja es nebūtu gribējusi strādāt es nebūtu vilkusies uz darbu ar 39,4 temperatūru un visu dienu mirusi nost.

Do Dotja 02.11.2016

kolege bija Sintija Landorfa ? :D

Da Darbinieks 03.11.2016

Do Dontkillmyvibe 03.11.2016

Ja jau Te nav nekāda sakara ar kindicionieri, tad nesaki, ka saslimi tāpēc, ka temperatūra pārāk zema ????
Tam viņš arī ir domāts, lai regulētu temperatūru atbilstoši vajadzībām, ????????????

Re retas_sudzibas 05.11.2016

Vienmēr un visur ir kāda melnā avs!

Kn knopkins 14.01.2017
Хорошая продавщица

Хочу написать не жалобу, а наоборот отзыв о хорошем обслуживании в магазине Narvesen на железнодорожной станции между 2-мя проходами к электричкам.
Так вот в том магазине работате очень хорошая девушка продавщица, скорее всего новичек в работе у них, но так все "четко" делает: "здравствуйте, это будет вам стоить столько-то и столько-то, а может еще кофейку, всего хорошего, до свидания". Причем так приятно все выговаривает, уммм.. прям заглядение, а не сервис.
Продолжать в том же духе!
Хотя ее коллеги там уже как вареные, с кислыми рожами "блин, опять приперлись за своими проездными билетами и хот-догами".

Mi Mihuilster 15.01.2017

Дари дабро, мир спасёт любовь

54 545 15.01.2017

Скоро её эта работа достанет и она будет как остальные.