www.sudzibas.lv Narvesen Narvesen veikals

Narvesen - Narvesen veikals

Pārdevēja Elena Ivanovna, Narvesenā nepārdod man cigaretes, jo man neesot 18 gadu. Man ir 18 gadu.
Es viņai saku ka nav dokumentu līdzi, bet man ir 18 gadu, bet šī neko negrib dzirdēt. Attieksme nepatīkama.

S slieka 12.06.2010

Es arii noteikti Tev nepaardotu, ja ev nav dokumentu ko uzraadiit. Es tavaa vietaa pakauneetos ko taadu rakstiit sheit, paardeveeja pilniigi pareizi pildiija savus pienaakumus.

M Maija 12.06.2010

Ai ai ai, nabaga bērniņš pīpes nedabūja :D iemācies dokumentus nēsāt līdzi, aita. Saprastu, ja būtu pasi parādījusi un tad tev nepārdotu.

V Vilnis 12.06.2010

Sanija tu esi prātā maza, tāpēc, kad būsi prātā uz 18 gadiem, tad tev arī pārdos.
Ja nav dokumentu, nav pīpju.

K Keita 12.06.2010

Man gan pārdeva arī kad bija 15 gadu!!! un prasīju onkuļiem lai nopērk!

P pufa 14.06.2010

man patīk viens uzraksts pie cigarešu stenda, neatceros, kurā kioskā tieši to lasīju : "Neatkarīgi no tā, vai Tu izskatīsies 10 gadīgs vai 60 gadīgs, mans pienākums, pirms pārdodu Tev cigaretes- pajautāt dokumentus, kas apliecina Tavu patieso vecumu"

S ss 14.06.2010

Mazām kucēm nav ko smoļīt.

K Kuka 14.06.2010

nu tad nākamreiz paņem tos dokumentus līdzi un pierādi, ka tev ir 18 nevis katru reizi ej un tad tik skaties kā tevi atšuj !!!

P PingviinsIvars 14.06.2010

Kur tādas muļķes rodas ...

G gerda 19.06.2010

Nafig jāsmēķe????'pelnu trauks...

N nacionāliste 06.07.2010

Visagresīvākie nez kāpēc ir nesmēķētāji...

M marite 23.07.2010

ja nav dokumentu, tad ari nav nekadu cigareshu!!!

B bubulis 01.10.2010

piekritu visiem komentaariem

S Silva 31.03.2011

Narvesen paardeveejs ir tiesiigs nepaardot Tev tabakas izstraadaajumus, ja Tev nav personas apliecinoshi dokomenti, kuri paraadiitu Tavu pilngadiibu, ja mees paardodam, mees maksaajam soda naudu, kas nu ir pareizi vai nepareizi, spriediet pashi!

T ToSanija 31.03.2011

Oboidjošsja, esli ne malenkaja, hui pososjoš vmesto sigareti.

S SvetlanaKa 17.02.2016

Visūr veikalos rakstīts, ka cilvēkiem vecumā no 18-25 gadu vecumam obligāti bez kasiera pieprasījuma ir jāuzrāda identifikācijas dokuments ar bildi un personas kodu! Narvesen nav izņēmums! Tā kā aidā pēc dokumenenta, tikai tad drīkst smēķēt.